Τρελό παιχνίδι στο Καραϊσκάκης, over 4.5 από το ημίχρονο και 3-2 ο Ολυμπιακός (video)

Πράματα και θάματα στο Καραϊσκάκης με Ολυμπιακό και Αϊτχόβεν να σκοράρουν συντονισμένα…Οι “ερυθρόλευκοι” πήραν το προβάδισμα στο 37΄ , αλλά σχεδόν στην επόμενη φάση και την στιγμή που ο Θαναηλάκης έλεγε “να μην πάθει τα ίδια ο Ολυμπιακός” οι Ολλανδοί ισοφάρισαν αυτή την φορά με δικό τους παίκτη…Και πριν προλάβουμε να ολοκληρώσουμε αυτήν την εισαγωγή ο Ελ Αραμπί έκανε το 3-2 σε ένα εντελώς αλλοπρόσαλλο παιχνίδι που έχει βγει over 4.5 από το ημίχρονο.

Γκολ ο Μπουχαλάκης, αυτογκόλ ο Σωκράτης και G/G από το 14′ στο Καραϊσκάκης (video)

ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΤΩΝ ΧΑΣΤΩΝ: Το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου ζητάει καθηγητή να διδάξει Στοίχημα