Ποντάρουμε στα καταριανά πετρέλαια για μπορούμε να πληρώσουμε τα ρωσικά άερια

Μέρα Τσουλού και σήμερα και πρέπει κάπως να βγάλουμε λεφτά γιατί τα αέρια και τα ρεύματα λόγω Ρωσίας έχουν φτάσει σε επίπεδα ηλεκτροσόκ (pun intended). Οπότε θα προσπαθήσουμα να μαντέψουμε τι θα γίνει στην γαλλοκαταριανή- ισπανική μονομαχία στο Μπερναμπέου.

Ρεάλ Μαδρίτης- Παρί Σεν Ζερμέν

Το 1-0 του πρώτου ματς κάνει την Παρί Σεν Ζερμέν μεγάλο φαβορί για την πρόκριση, ήταν φαβορί άλλωστε και ότανν έγινε η κλήρωση.

Και εμείς θα στηρίξουμε το φαβορί και τα πληρωμένα με καταριανά πετροδόλάρια ποδάρια των παικτών της Παρί Σεν Ζερμέν. Το διπλό πληρώνει 2,65, η νίκη της Παρί από ημίχρονο 4,25. Και αν τελικά συμφωνείτε μαζί αξίζει και το ενισχυμένο 3,25 του να σκοράρει η Παρί και στα δύο ημίχρονα.

Με το άλλο ματς της βραδιάς, το Μάντσεστερ Σίτι- Σπόρτινγκ, εμείς δεν ασχθληθούμε. Αλλά στη Stoiximan υπάρχουν και για αυτό μερακλίδικες ευκαιρίες.