in

ΠΑΟ θα πει 45 λεπτά μαχητική ψυχή: Σε τσιλική απόδοση το να νικήσει 1 ημίχρονο το Τριφύλλι

Η ΑΕΚ ακόμα βαρά σέντρες με τον Άμραμπατ στο Βέλγιο και σήμερα είναι η σειρά του ambassador να διαφημίσει το Ελληνικό Ποδόσφαιρο στας Ευρώπας με την Stoiximan να έχει ετοιμάσει μια ΧΥΝ Ενισχυμένη απόδοση σε περίπτωση που ο Παναθηναϊκός νικήσει έστω 1 ημίχρονο.

Μπράγκα-Παναθηναϊκός

Ύστερα από την εποποιία που έγραψε η πράσινη βέρμαχτ του φύρερ Ιβάν Γιοβάνοβιτς μέσα στο Βελοντρόμ, ξεκουράστηκε μια ολόκληρη βδομάδα προετοιμαζόμενη κατάλληλα για το ματς απέναντι στους Πορτογάλους.

Ο Παναθηναϊκός έχει δώσει 4 Ευρωπαϊκά παιχνίδια φέτος και έχει καταφέρει να κερδίσει σε 1 έστω ημίχρονο στα 3 από αυτά. Ακόμη και στη Μασσαλία που ήταν ιδιαίτερα κακός, κατάφερε να σκοράρει στα χασομέρια της αναμέτρησης και κάνοντας το 2-1 και στέλνοντας το ματς στην παράταση.

Πέραν της εξαιρετικής ψυχολογίας ο Παναθηναϊκός παίζει απέναντι σε μια ομάδα που δεν έχει την ίδια ποιότητα και στην άμυνα όσο και μεσοεπιθετικά. Επομένως έχουμε κάθε λόγο να πιστεύουμε, πως το Τριφύλλι, εάν ξεκινήσει με τον Ιωαννίδαρο βασικό, θα βρει τουλάχιστον 1 γκολ.