in

Mε δέκα παίκτες ξεκίνησε το ματς η Καβάλα γιατί ο διαβαστερός 11ος έδινε μάθημα

Στο τέλος θα κάνουμε πτυχίο

Όπως έχουμε ήδη πει, η Καβάλα φέτος δεν έχει και πολύ κανονική ποδοσφαιρική ομάδα.

Οπότε σήμερα στο ματς της για την B’ Eθνική (ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΗ ΛΕΜΕ SUPERLEAGUE 2) απέναντι στην Ξάνθη δεν κατάφερε να συμπληρώσει ενδεκάδα για την έναρξη του αγώνα.

Στη σέντρα της αναμέτρησης ανάμεσα στην Καβάλα και την Ξάνθη οι γηπεδούχοι παρατάχθηκαν με δέκα παίκτες και όχι με έντεκα.

Ο ενδέκατος ήταν στα αποδυτήρια ωστόσο δεν μπορούσε να αρχίσει το ματς με τους συμπαίκτες του. Γιατί έδινε μάθημα εξ αποστάσεως για το Πανεπιστήμιο στα αποδυτήρια ο παίκτης μπήκε στο 20ο λεπτό με την Ξάνθη να προηγείται ήδη με 3-0. Το ημίχρονο έληξε με 5-0 υπέρ της Ξάνθης. Άγνωστο παραμένει το τι έγινε με τις εξετάσεις του φοιτητή ποδοσφαιριστή.

Προκομμένοι και μη πάντως ξέρετε πως τα ματς της αγαπημένης μας κατηγορίας, της κατηγορίας των επιστημόνων, της Β΄ ΕΘνικής, μπορείτε να τα ποντάρετε στη Stoiximan.

+ Η συμμετοχή σε τυχερά παίγνια επιτρέπεται μόνο σε άτομα άνω των 21 ετών – Παίξε Υπεύθυνα | Η συχνή συμμετοχή εκθέτει σε κίνδυνο εθισμού και απώλειας περιουσίας | Γραμμή Στήριξης ΚΕΘΕΑ 1114 (τηλ.) – [email protected] (ηλ. ταχυδρομείο) | Αρμόδιος Ρυθμιστής και Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ

Slim Reaper time!

Ρίζες μας: Ιστορική έρευνα για τις καταβολές του BlackJack διενήργησε η Tsilibet