Χάστης ρίχνει 10λεπτο παρολί, πιάνει 4.5χιλιάρικα με 4 ακριβή σκορ ΟΛΑ ΣΤΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ!

Αν είσαι θαμώνας του Τσίλι Πρακτορείου, τότε μετά τη χθεσινή βραδιά ποτέ δεν θα μπορέσεις λογικά ,να δεις ένα δεκάλεπτο στο δρόμο και να σου περάσει απαρατήρητο ή να παίξεις μονόλεπτες σπινιές έτσι επιπόλαια στο Legacy of Dead τα κέρδη σου από τα φρισφηνάκια.

Και αυτό γιατί χθες το βράδυ ένας χάστης, του οποίου την ταυτότητα αγνοούμε, φαν του Μελισσανίδη πόσταρε αυτό εδώ :

Το πρώτο που σκεφτήκαμε όλοι ήταν πως επρόκειτο για μια καλή προσπάθεια photoshop:

Ωστόσο λάβαμε υπόψιν πως κάποιος με φώτο προφίλ τον Μελισσανίδη δεν θα μας έκανε εντύπωση, να παίζει δεκάλεπτα και κατά δεύτερον ο πρωταγωνιστής μας ανέβασε αποδεικτικά στοιχεία ,που επιβεβαίωναν περίτρανα τη γνησιότητα του δελτίου:

Μην πατάτε το play ρε ΑΜ δεν θα ανοίξει, εικόνα είναι

Οπότε καθίσαμε και αναλογιστήκαμε, πως ο ευρύπρωκτος μελισσανιδικός ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 4 ΑΚΡΙΒΗ ΣΚΟΡ ΣΤΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ! Όχι μόνο κατάφερε να τα πιάσει, αλλά και να κερδίσει 4 χιλιάρικα με μόλις 16 λεπτά!

Για να συλλάβουμε στο βαθμό που πρέπει το μέγεθος αυτού του ανδραγαθήματος ας εξετάσουμε ξεχωριστά το κάθε ματς :

• Η Σίτυ είχε καθαρίσει το ματς, αλλά ο Gabriel Jesus αποφάσισε στο 92‘, να βάλει το κερασάκι στην τούρτα.
  • Στη Λειψία και ενώ η Παρί κρατούσε το διπλό στα χέρια της, ένα ηλίθιο πέναλτι τα τίναξε όλα στον αέρα με τον Szoboszlai ,να σκοράρει στο 92‘ από την άσπρη βούλα.
  • Στο Ντόρτμουν και ενώ για εβδομήντα λεπτά όλη η υφήλιος πίστευε, ότι θα πάει κουβά, αφού ο Αίαντας δεν θα έβρισκε δρόμο προς τα δίχτυα, οι Ολλανδοί όχι μόνο έφεραν το ματς ισόπαλο, αλλά κατάφεραν την ολική ανατροπή και σημείωσαν μάλιστα και το 1-3 στο 93′
  • Στην τελευταία Σοβιετική Δημοκρατία της Ευρώπης η Ίντερ ήταν απόλυτη κυρίαρχος βάζοντας 3 γκολ στην Σέριφ, με τον Τραορέ να μειώνει στο 92′ σε 1-3 με το γκολ της τιμής.