United they stand

Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ – Γάνδη:
1Χ & Over 1.5 @1.75 Novibet

Άγιος Νικόλαος και Απόλλων Παραλιμνίου έπαιξαν όπως προβλέψαμε και με ένα γκολ από την κάθε ομάδα το G/G επαληθεύτηκε από το 30′, προσθέτοντας ακόμα ένα πρασινάκι στις επιλογές μας. Πάμε να διευρύνουμε το σερί μας σήμερα, με επιλογή από το Βέλγιο.

Η Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ υποδέχεται τη Γάνδη για τη φάση των 8 του Κυπέλλου Βελγίου και εμείς θα στηρίξουμε τη φόρμα τους μιας και μας πείθουν περισσότερο από τους φιλοξενούμενους. Η Ουνιόν προέρχεται από σημαντική επικράτηση στην έδρα της Άντερλεχτ με 1-3, ενώ η Γάνδη από ήττα στην έδρα της Αντβέρπ.

Στήριξη στο 1Χ & Over 1.5, στο 1.75 της Novibet.

Η Ουνιόν μετά τη διακοπή έχει καταγράψει 3 νίκες σε ισάριθμες αναμετρήσεις. Εκτός από την πιο πρόσφατη νίκη της κόντρα στην Άντερλεχτ, κέρδισε και δύο φορές την Οστάνδη με σκορ 2-1 και 3-0, για Κύπελλο και πρωτάθλημα αντίστοιχα. Η Γάνδη από την άλλη απέκλεισε τη Σερκλ Μπριζ στον προηγούμενο γύρο του Κυπέλλου στην παράταση με 2-0, (κανονική διάρκεια 0-0), έφερε μία λευκή ισοπαλία με τη Σταντάρ Λιέγης και όπως προαναφέρθηκε, ηττήθηκε στην Αμβέρσα με το καθαρό 2-0. Θεωρώ ότι οι γηπεδούχοι βρίσκονται σε καλύτερη κατάσταση και μπορούν να πάρουν το παιχνίδι σκοράροντας και δις, όμως επειδή κύπελλο είναι αυτό και ο συνδυασμός άμυνας και παράτασης παίζουν, θα αφήσω τον άσσο και θα επιλέξω ένα σενάριο που μας πληρώνει και στο 1-1 της κανονικής διάρκειας.

Για περισσότερα καθημερινά σημεία με κορυφαίες αποδόσεις, fun bets και τολμηρά παρολί, join στο Discord μας εδώ: https://discord.gg/kytz2bUb25

Η κορυφή περνά από το Βερολίνο

Ρονάλντο δες τι χάνεις: Tag έκανε ο Μαρσέλο στο Insta τον Πορτογάλο για το γκολ του με τον Ατρόμητο