Βραζιλία του Ρονάλντο θα γίνει η ομάδα του Χουέρτας στο τελευταίο ματσάκι

Brazil – Cote D’Ivoire :
Brazil -11.5 Handicap + Over 149.5 Total Match Points @1.80 Stoiximan

Καλημέρα ξανά , βρήκα άλλο ένα σημείο από το αυριανό πρόγραμμα που πιστεύω θα αλλάξει line σύντομα.

Θα μεταφερθούμε στην Τζακάρτα για τον αγώνα της Βραζιλίας απέναντι στην Ακτή Ελεφαντοστού για τον τρίτο και τελευταίο αγώνα για τον έβδομο όμιλο.

Η Βραζιλία ήταν ανταγωνιστική για 32 λεπτά απέναντι στην Ισπανία, αλλά στην τέταρτη περίοδο δεν μπόρεσε να ακολουθήσει τον ρυθμό και ηττήθηκε σχετικά εύκολα στο τέλος. Από την άλλη, οι τυπικά φιλοξενούμενοι, κέρδισαν στο τέλος το Ιράν, με πολλά παραπάνω από τους Ασιάτες, ειδικά απέναντι στην διαιτησία, και πάνε να παλέψουν για το θαύμα απέναντι στους Λατινοαμερικάνους.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, – 11.5 Handicap της Βραζιλίας και Over 149.5 Total Match Points, σε απόδοση 1.80 στην Stoiximan.

Οι Βραζιλιάνοι θεωρώ πως δεν θα δυσκολεύουν να κερδίσουν και να περάσουν στην επόμενη φάση, και αναμένω και ένα ξέσπασμα, μιας και η ήττα από την Ισπανία στο τέλος, σίγουρα πείσμωσε τους παίχτες του Coach Conti.

Στις 2 προηγούμενες αναμετρήσεις για το Mundobasket, νίκησαν το Ιράν με 100 – 59 και ηττήθηκαν από την Ισπανία με 78 – 96.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25