in , ,

Τελικός εντός έδρας για την Φενερ,πετάει εκτός οχτάδας την Αρμάνι

Fenerbahce – Armani Milano :
Nigel Hayes 9+ Points + 1+ 3pt @1.90 Stoiximan

Καλημέρα, 2/2 προχθές, με τον Sasha να μας πληρώνει στο 5′ με 2 άσσιστ,και τον Tavares να έχει 11 πόντους στο πρώτο ημίχρονο και σε συνδυασμό με το Over του αγώνα να πληρωνόμαστε, καλοφάγωτα.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στην Κωνσταντινούπολη για τον αναβληθέντα αγώνα της Fenerbahce απέναντι στην Armani Milano για την 24η αγωνιστική της Euroleague.

Οι γηπεδούχοι μετά την ήττα τους στο τελευταίο δευτερόλεπτο από την Valencia, θέλουν επιστρέψουν στις νίκες, και με νίκη σήμερα πλησιάζουν την τετράδα με πέντε αγώνες να μένουν στο πρόγραμμα. Από την άλλη, η Armani ηττήθηκε από την Real εκτός έδρας, και πλέον ξέρει ότι με ήττα σήμερα, εξανεμίζονται και οι κάποιες τελευταίες ελπίδες που είχε για την οχτάδα.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, 9+ Points και 1+ 3pt του Nigel Hayes, σε απόδοση 1.90 στην Stoiximan.

Ο Αμερικανός φόργουορντ, πραγματοποιεί μια εξαιρετική χρονιά, σουτάρει αρκετά καλά και πίσω από την γραμμή των 6.75, και με την απουσία του Pierre, αναμένω να βρεθεί στο παρκέ κοντά στα 30 λεπτά. Matchup του ο Nicolo Melli.

Στις 5 τελευταίες επίσημες αναμετρήσεις για όλες τις διοργανώσεις, το Over του line, έχει επιβεβαιωθεί και στις 5, απέναντι στην Maccabi Tel Aviv, την Barcelona, την Karsiyaka, την Valencia και την Besiktas. Έχοντας 16-2, 10-2, 10-2, 11-1 και 30-5.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25

Μιας και ξεκίνησε η Euroleague και η Α1, μην χάσεις την ευκαιρία να βρεις περισσότερα σημεία στο VIP. Στείλε μου μήνυμα στο Discord ή στο Instagram στο παρακάτω προφίλ :