in , ,

Ώρα για απαντήσεις στην Κωνσταντινούπολη

Fenerbahce – Alba Berlin :
Fenerbahce -4.5 Handicap + Over 154.5 Total Match Points @1.83 Stoiximan

Καλημέρα, o Alexander χθες σημείωσε 6 πόντους με 2/3 σουτ και 2/2 βολές σε 16 λεπτά,έκανε 2 γρήγορα φάουλ στην τρίτη περίοδο όταν ξεκίνησε σε 40 δευτερόλεπτα οπότε πήγε στον πάγκο μέχρι την αρχή της τέταρτης,και ξαφνικά ενώ μέχρι και μία ώρα πριν το ματς ήταν εκτός,ο Rivero βρέθηκε στην 12αδα και αγωνίστηκε 16 λεπτά από το πουθενά. Ο αγώνας έπισης δεν οδηγήθηκε στην παράταση μετά και από χαμένη βολή του Harper, τ καλύτερου παίχτη της Valencia χθες,άμα δεν θέλει λέμε,δεν θέλει.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στην Κωνσταντινούπολη για τον αγώνα της Fenerbahce απέναντι στην Alba Berlin για την 23η αγωνιστική της Euroleague.

Η Fenerbahce μετά την συντριβή της από τον Ολυμπιακό, γνώρισε την δεύτερη συνεχόμενη ήττα της στην Euroleague, έπεσε στην πέμπτη θέση της βαθμολογίας, και σήμερα πρέπει να δώσει απαντήσεις, να παρουσιάσει καλύτερη εικόνα, αλλά και προφανώς να μείνει και στο κυνήγι της τέταρτης θέσης που οδηγεί σε πλεονέκτημα έδρας στα Playoffs. Από την άλλη, η Alba μετά την ήττα της από την Monaco στο Βερολίνο, πλέον βρίσκεται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας, και πλέον περιμένει απλά να τελειώσει η χρονιά για φέτος, μιας και η οχτάδα βρίσκεται πολύ μακρυά.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, -4.5 Handicap της Fenerbahce και Over 154.5 Total Match Points σε απόδοση 1.83 στην Stoiximan.

Η Fenerbahce, πρέπει να επιστρέψει στις νίκες, και σήμερα με αντίπαλο την Alba, εέναι το κατάλληλο παιχνίδι για ένα ξέσπασμα, μετά τα δύο κάκιστα τελευταία αποτελέσματα.

Στις 5 τελευταίες επίσημες αναμετρήσεις για όλες τις, το Over του line, έχει επιβεβαιωθεί στις 4, απέναντι στην Monaco, την Bahcesehir, την Villeurbanne και τον Olympiaco. Έχοντας 192, 180, 168 και 166. Στην προηγούμενη αναμέτρηση μεταξύ των δύο ομάδων στο Βερολίνο, η Fenerbahce επικράτησε με 75 – 104.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25

Μιας και ξεκίνησε το NFL, η Euroleague και η Α1, μην χάσεις την ευκαιρία να βρεις περισσότερα σημεία στο VIP. Στείλε μου μήνυμα στο Discord ή στο Instagram στο παρακάτω προφίλ :