Τελειώνει την σειρά σήμερα ο Τέιτουμ, διπλό παίρνει η Βοστόνη

Atlanta Hawks – Boston Celtics :
Jason Tatum 4+ Assist + 3 3pt @2.27 Stoiximan

Καλημέρα, ο Montero μας πλήρωσε από τρίτη περίοδο χθες και τελείωσε με 39 stat,καλοφάγωτα.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στην αντίπερα όχθη του Ατλαντικού, και συγκεκριμένα στην Ατλάντα για τον τρίτο αγώνα των Hawks απέναντι στην Βοστόνη για τον πρώτο γύρο των Playoffs του NBA.

Οι γηπεδούχοι ηττήθηκαν προχθές για δεύτερη φορά, βλέπουν ότι σήμερα είναι η τελευταία τους ευκαιρία να δώσουν απάντηση και να πάρουν την πρώτη τους νίκη στην σειρά αλλιώς λογικά αποχαιρετούν και φέτος νωρίς. Από την άλλη, η Βοστόνη θέλει σίγουρα να πετύχει την τρίτη της νίκη από σήμερα και να ξεμπερδεύει όσο πιο γρήγορα γίνεται με την συγκεκριμένη σειρά, αναμένοντας τους αγώνες απέναντι στην Φιλαδέλφεια.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, 4+ Assist και 3 3pt του Jason Tatum σε απόδοση 2.27 στην Stoiximan.

Ο σούπερ σταρ της Βοστόνης, βρίσκεται σε τρομερή κατάσταση το τελευταίο διάστημα, αναμένω να πραγματοποιήσει ένα μεγάλο ματς σήμερα, μιας και ξέρει ότι όσο νωρίτερα τελειώσει η σειρά, τόσο περισσότερο χρόνο ξεκούρασης και προετοιμασίας θα έχει η ομάδα του και ο ίδιος. Αναμένω να βρεθεί στο παρκέ κοντά στα 39 λεπτά και matchup του είναι ο John Collins.

Στις 4 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων για φέτος που αγωνίστηκε, το Over του line, έχει επιβεβαιωθεί στις 3, έχοντας 8-3, 6-5 και 6-5.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25

Μιας και ξεκίνησε η Euroleague και η Α1, μην χάσεις την ευκαιρία να βρεις περισσότερα σημεία στο VIP. Στείλε μου μήνυμα στο Discord ή στο Instagram στο παρακάτω προφίλ :