Νίκη για να κρατήσει το πλεονέκτημα έδρας

Brescia – Sassari :
Naz Mitrou-Long Over 22.5 Points+Assist @1.83 Stoiximan

Καλησπέρα, 3/3 χθες, με ματσάρα του Andrews και ξέσπασμα που περίμενα, ο Christon οδήγησε τον αγώνα στην παράταση, αλλά ηττήθηκε, και η Orthez έκανε τρομερό δεύτερο ημίχρονο κ έφτασε εύκολα στην νίκη στο τέλος, καλοφάγωτα!

Σήμερα θα μεταφερθούμε στην Λομβαρδία, για τον δεύτερο αγώνα της Brescia με την Sassari, για τα Playoffs του ιταλικού πρωταθλήματος.

Οι γηπεδούχοι, εμφάνισαν μια σταθερή εικόνα στον πρώτο αγώνα, και έχοντας σχεδόν μόνιμα το προβάδισμα, έφτασαν στην νίκη κάνοντας το 1-0 στην σειρά, και ας πήγε το σκορ αρκετά ψηλά. Αντίστοιχα οι φιλοξενούμενοι, δέχτηκαν 13 τρίποντα, κάτι που οφείλεται σε κακές περιστροφές της άμυνας, και θέλουν να παρουσιάσουν ένα καλύτερο πρόσωπο στον δεύτερο αγώνα.

Το σημείο μας από τον αγώνα σήμερα, είναι ο συνδυασμός Points+Assist του Naz Mitrou-Long, με line 22.5 και απόδοση 1.83 στην Stoiximan.

Ο Καναδός γκαρντ, πραγματοποιεί μια χρονιά αποκάλυψη φέτος, μαζί με τον Della Valle, είναι οι δύο καλύτεροι παίχτες της ομάδας και την οδήγησαν στην τρίτη θέση στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος. Έχει αρκετά την μπάλα στα χέρια του, δημιουργεί αλλά και εκτελεί ενίοτε, και αναμένω να βρεθεί στο παρκέ κοντά στα 31 με 32 λεπτά. Matchup του ο Gerald Robinson και ο David Logan.

Στις 3 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων φέτος, το Over του line, έχει επιβεβαιωθεί και στις 3, έχοντας 23, 29 και 33.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25

White Sox dominance!

ENAΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ: Iάπωνας είδε στον λογαριασμό του 340Κ ευρώ από λάθος- Τα έφαγε στο καζίνο