Κουβαλάει την Σασσάρι και σήμερα ο Ντάου, κάνει το 2-1 στην σειρά

Sassari – Venezia :
Chris Dowe Over 22.5 Points+Rebounds+Assist @1.78 Stoiximan

Καλημέρα, ο Lansdowne προχθές μας πλήρωσε στις αρχές της τέταρτης περιόδου και τέλειωσε με 21 πόντους, καλοφάγωτα.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στην Σαρδηνία για τον τρίτο αγώνα της Sassari απέναντι στην Venezia για τα προημιτελικά της Lega Basket Serie A.

Οι γηπεδούχοι μετά την νίκη τους προχθές, ισοφάρισαν την σειρά σε 1-1, και έρχονται πλέον εντός έδρας για να τελειώσουν την σειρά και να βρεθούν στα ημιτελικά. Από την άλλη, η Venezia γνώρισε την συντριβή στο δεύτερο ημίχρονο, και καλείτε να βρει τα ψυχικά αποθέματα να απαντήσει στο break, και να γυρίσει την σειρά τουλάχιστον στην έδρα της για έναν ακόμα αγώνα.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ο συνδυασμός Points+Rebounds+Assist του Chris Dowe, με line 22.5 και απόδοση 1.78 στην Stoiximan.

Ο Αμερικανός γκαρντ, βρίσκεται σε τρομερή κατάσταση το τελευταίο διάστημα, σκοράρει και πασάρει αλλά και μαζεύει από την αδύνατη πλευρά, κ αναμένω να βρεθεί στο παρκέ κοντά στα 28 λεπτά. Matchup του ο Jason Granger.

Στις 4 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων για φέτος, το Over του line, έχει επιβεβαιωθεί στις 3, έχοντας 23, 24 και 27. Στην μία κατέγραψε 22.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25