Επανάσταση ετοιμάζει ο Ιτούδης στην Κωνσταντινούπολη με τον Γκούντουριτς αρχηγό

Anadolu Efes – Fenerbahce :
Marko Guduric 3+ Assist & Over 159.5 Match Points @1.87 Stoiximan

Καλημέρα, ο Musa χθες ξύπνησε στο δεύτερο ημίχρονο,κάτι που δεν έκανε η Real Madrid όμως και με κάκιστη τέταρτη περίοδο,κατάφερε να ηττηθεί εντός έδρας με τον Guy να βάζει 22 πόντους στο δεύτερο ημίχρονο επίσης,ότι και να ευχηθώ είναι λίγο.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στην Κωνσταντινούπολη για τον τρίτο αγώνα της Anadolu Efes απέναντι στην Fenerbahce για τα ημιτελικά της TBSL.

Οι γηπεδούχοι παρότι πήγαν να αυτοκτονήσουν στον προχθεσινό αγώνα, κέρδισαν με μεγάλο τρίποντο του Will Clyburn, ισοφάρισαν την σειρά σε 1-1 και καλούνται να υπερασπιστούν την έδρα τους για να βρεθούν στους τελικούς. Από την άλλη, μετά την εύκολη πρώτη επικράτηση, η Fenerbahce δυσκολεύτηκε στον δεύτερο αγώνα, και παραλίγο να κλέψει τον αγώνα στο τέλος. Πλέον πρέπει να κερδίσει έναν αγώνα εκτός έδρας για να γυρίσει την σειρά τουλάχιστον στην έδρα της για έναν πέμπτο αγώνα.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, 3+ Assist του Marko Guduric και Over 159.5 Match Points, σε απόδοση 1.87 στην Stoiximan.

Ο Σέρβος γκαρντ, είναι ο γκαρντ που εμπιστεύεται ο coach Ιτούδης όταν δεν βρίσκεται ο Καλάθης στο παρκέ,δημιουργεί αλλά και εκτελεί σε σετ επιθέσεις αρκετά για την ομάδα του. Αναμένω να βρεθεί στο παρκέ κοντά στα 26 λεπτά και matchup του είναι ο Rodrigue Beuabois.

Στις 6 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων για φέτος που αγωνίστηκε, το Over του line, έχει επιβεβαιωθεί στις 5, έχοντας 3, 3, 3, 5 και 5.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25