in , ,

Δυνατό ματς στο Βερολίνο

Alba Berlin – Maccabi Tel Aviv :
Lorenzo Brown 2 3pt + 3 Rebounds @2.12 Stoiximan

Καλημέρα, 2/2 χθες με τον Martin να μας πληρώνει στην τέταρτη περίοδο, και τον Jallow στην τρίτη, καλοφάγωτα.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στο Βερολίνο για τον αγώνα της Alba Berlin απέναντι στην Maccabi Tel Aviv για την 15η αγωνιστική της Euroleague.

Οι Γερμανοί μετά την νίκη τους απέναντι στην Ulm για το γερμανικό πρωτάθλημα, έρχονται σήμερα στον αγώνα με σκοπό να πετύχουν την τέταρτη νίκη τους στην Euroleague και να ξεφύγουν από τον πάτο της βαθμολογίας. Από την άλλη, οι Ισραηλινοί κέρδισαν εκτός έδρας της Gilboa Galil για το εγχώριο πρωτάθλημα, και θέλουν σήμερα να πετύχουν την όγδοη νίκη τους, για να παραμείνουν εντός οχτάδας.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, 3 Rebounds και 2 3pt του Lorenzo Brown, σε απόδοση 2.12 στην Stoiximan.

Ο γκαρντ της Maccabi, είναι απόλυτος ballhandler της ομάδας του, σουτάρει με αρκετά καλά ποσοστά πίσω από την γραμμή των 6.75 και όταν στην άμυνα βρίσκεται στην αδύνατη πλευρά, θα πάει και στο ριμπάουντ. Αναμένω να βρεθεί στο παρκέ κοντά στα 34 λεπτά και matchup του είναι ο Maodo Lo.

Στις 10 τελευταίες αναμετρήσεις για την Euroleague, το Over του line, έχει επιβεβαιωθεί στις 6, απέναντι στον Παναθηναϊκό, την Partizan, τον Ολυμπιακό, τον Ερυθρό Αστέρα, την Armani Milano και την Virtus Bologna. Έχοντας 6-2, 3-2, 5-2, 6-3, 5-2 και 4-2.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25

Μιας και ξεκίνησε το NFL, η Euroleague και η Α1, μην χάσεις την ευκαιρία να βρεις περισσότερα σημεία στο VIP. Στείλε μου μήνυμα στο Discord ή στο Instagram στο παρακάτω προφίλ :