Άλλο ένα εντός έδρας ματσάκι στην Βαρκελώνη, άλλη μία νίκη παίρνει η Μπαρτσελόνα

Barcelona – Villeurbanne :
Barcelona – 5.5 Handicap + Over 153.5 Match Points @1.80 Stoiximan

Καλησπέρα, ο Hoard μας πλήρωσε χθες στην τρίτη περίοδο και τέλειωσε με 15 πόντους, καλοφάγωτα.

Οι γηπεδούχοι κέρδισαν την Maccabi στο τέλος την προηγούμενη εβδομάδα και την Girona για την Liga Endesa, έχουν καλή ψυχολογία και θέλουν άλλη μία νίκη πριν την δύσκολη διαβολοεβδομάδα που ακολουθεί. Από την άλλη, η Villeurbanne ηττήθηκε από την Bayern σε τριπλή παράταση, πλήρωσε την επιλογή να μην κάνει φάουλ δύο φορές και δέχτηκε τρίποντο, και από εδώ και πέρα μιας και τα πράγματα δυσκόλεψαν πολύ για την οχτάδα, θα προσπαθεί να μένει ανταγωνιστική σε όσους αγώνες ακολουθούν.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, -5.5 Handicap της Barcelona και Over 153.5 Match Points, σε απόδοση 1.80 στην Stoiximan.

Η Barcelona βρίσκεται στο κατόπι της Real Madrid, όπως ανέφερα και στα Καράφλα Βέλη,θέλει να παραμείνει στην πρώτη δύαδα της βαθμολογίας και σε μία νορμάλ μέρα, θα επικρατήσει σχετικά εύκολα.

Στις 2 τελευταίες αναμετρήσεις εντός έδρας για την Euroleague μεταξύ των δύο ομάδων, η Barcelona έχει επικρατήσει στην μία με σκορ 84 – 71.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25 και subscribe στο κανάλι της Tsilibet στο Youtube.

Στείλε μου μήνυμα στο Discord ή στο Instagram στο παρακάτω προφίλ :

Οργισμένοι Έλληνες οπαδοί σε κάθε άκρη της Ευρώπης, έτοιμες για γλέντι οι ομάδες μας

Με αβάντζο δύο γκολ ξεκίνησε η Φράιμπουργκ, έντονες διαμαρτυρίες οι φιλοξενούμενοι [vid]