Τρελή έμπνευση είχε χάστης του Τσίλι Πρακτορείου, ο οποίος πέταξε 1 τάληρο σε φαινομενικά τρελό καρφί δελτίο, το οποίο είχε μέσα 2 ακριβή σκορ του Ελληνικού Πρωταθλήματος και τελικό αποτέλεσμα μαζί με GG από αγώνα της LaLiga:
![](https://scontent.fath7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/422365101_416123390853676_3680249241307930379_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=zi4S5gvPCiMAX8bOs_3&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=03_AdSe7HLxh0LX4nSNmzIxcmGAfaP3J0x5P5FsPOlPBcniJg&oe=65DEFED4)
Στο 59′ της αναμέτρησης στην Ισπανία λοιπόν και ενώ τα 2 σκοράκια είχαν πρασινίσει ο σημερινός μας πρωταγωνιστής ανέβασε το δελτίο στη στάνη, ρωτώντας τον λαό του Πρακτορείου για το τι μέλλει γενέσθαι. Φυσικά τα μέλη μας ήταν κατατοπιστικότατα στις απαντήσεις που έδωσαν:
![](https://scontent.fath7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/422495699_369799429133483_4332361011454922142_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=CN_UfhseCSoAX_ZBmPy&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=03_AdR-cisE0hYBDl0fxfXoDDnsKUjvHdLkTEX4DvkKY0aKeg&oe=65DF12B8)
Οκ μερικοί όντως δεν τρολλάρανε:
![](https://scontent.fath7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/422311507_917218623324068_5057212883620249003_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=4hFEYJKmgisAX9zw-VJ&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=03_AdTX_opRRbeG_cRgNEQmSohCoRXtBkDJ-hI90SEEO6eGDQ&oe=65DF2DD3)
Τα λεπτά περνούσαν και τα χρονικά περιθώρια στένευαν όλο και περισσότερο. Ο χάστης μας βγήκε αμπελαλέ και οι υπόλοιποι θεατές έμειναν αποσβολωμένοι κοιτώντας τον μαγικό τρόπο με τον οποίο η Βαλένθια δεν κατάφερε να σκοράρει σε 90 ολόκληρα λεπτά:
![](https://scontent.fath7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/422337131_1076844636867683_8649155209284417494_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=JH9mGEsNrHwAX8z4MHH&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=03_AdRn7FkW903XtS_9OZ1VEHhet-QRKqRv3wvsV2DPXfJuSQ&oe=65DEFF37)