Την ΑΕΚ υποδέχεται ο Παναθηναϊκός στο πιο αναμενόμενο 1-1 της χρονιάς

Το δεύτερο δύσκολο της παιχνίδι σε μόλις 4 αγωνιστικές δίνει απόψε η ΑΕΚ, αφού μετά το ματς με τον Βόλο τώρα έρχεται η σειρά του Αθηναικού ντέρμπι στην έδρα του Παναθηναϊκού. Η Stoiximan προφανώς και θα είχε Super Ενισχυμένες αποδοσάρες για το 1ο ντέρμπι της σεζόν και λέμε να τις τιμήσουμε δεόντως.

Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

Ο Παναθηναικός μετράει 3/3 νίκες με 4-0 παθητικό, μάλιστα και τα 4 αυτά τέρματα έχουν σημειωθεί στο 1ο ημίχρονο, ενώ Σπόραρ, Αιτόρ, και Παλάσιος έχουν ξεκινήσει καυτοί τη σεζόν. Αξία θα έχει να δούμε και τι θα προσφέρει μια πιθανότατη συμμετοχή του Μπερνάρντ.

Από την άλλη η ΑΕΚ με 2 νίκες και 1 ήττα ακολουθεί σχεδόν το ίδιο μοτίβο με την μεγαλύτερη ομάδα των Αμπελοκήπων. Κόντρα σε Λαμία και Γιάννινα πέτυχε 2 γκολ στο 1ο ημίχρονο, κάτι που θα προσπαθήσει να κάνει και σήμερα, διότι κόντρα στο Βόλο που δεν διέσπασε την άμυνα των φιλοξενούμενων στο 1ο 45λεπτο, δεν κατάφερε να το κάνει και στο υπόλοιπο παιχνίδι.

Για τους άνωθεν λόγους λοιπόν αξίζει να κοιτάξουμε ενδεχομένως και την ενισχυμένη της Μπλε για το GG στο 1ο ημίχρονο:

Oι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.

21+ Η συμμετοχή σε τυχερά παίγνια επιτρέπεται μόνο σε άτομα άνω των 21 ετών – Παίξε Υπεύθυνα | Η συχνή συμμετοχή εκθέτει σε κίνδυνο εθισμού και απώλειας περιουσίας | Γραμμή Στήριξης ΚΕΘΕΑ 1114 (τηλ.) – [email protected] (ηλ. ταχυδρομείο) | Αρμόδιος Ρυθμιστής και Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ