Τεράστια ανατροπή Ναδάλ σε ματς που κράτησε παραπάνω και από ομιλία Τσιάρτα(vids)

O Ράφα Ναδάλ έσπασε το σερί των 5ο ορθόδοξων νικητών σε γκραν σλαμ και νίκησε με ανατροπή από 0-2 σετ τον γκρινιάρη Ρώσο Ντανίλ Μεντβέντεφ στον τελικό του Αυστραλιανού Όπεν.

Αλλά οκ, σταματάνε τις χαριτωμενιές γιατί πραγματικά αυτό που είδαμε δεν σηκώνει αστεία. ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΤΣΑΡΑ. Η οποία είχε διάρκεια 5 ώρες και 24 λεπτά. Και αν κράτησε όσο μία ομιλία του Βασίλη Τσιάρτα και κάτι παραπάνω, χαλάλι. ΜΑΤΣΑΡΑ. Η οποία είχε πραγματικά τα πάντα. Ακόμα και εισβολή στον αγωνιστικό χώρο.

Οπότε ο Ναδάλ πλέον είναι ο ΜΟΝΟΣ άνδρας τενίστας με 21 τίτλους Γκραν Σλαμ. Αλλά βασικά σταματάμε εδώ. Προσπαθήστε να δείτε τον αγώνα κάποια στιγμή, ακόμα καλύτερα με Βασίλη Τσιάρτα να μιλάει στο backround.

ΜΗΔΕΝ ΣΤΑ ΤΡΙΑ: Χαχα πολύ αστείο, πέναλτι στην Τούμπα