in

Στοιχηματικός Μαραθώνιος με Κύπελλο & την αδιάφορη αναμέτρηση στο Τσαμπιολί

Μεγάλη μέρα για τους απανταχού χάστες, καθώς αναμένεται στοιχηματικός Μαραθώνιος απόψε. Η δράση ξεκινάει νωρίς με Ελληνικό Κύπελλο και σβήνει αργά το βράδυ με το κατά τα άλλα αδιάφορο Τσαμπιολί. Η Stoiximan προφανώς για τη σημερινή γιορτή του τζόγου έχει βγάλει super ενισχυμένες και ενισχυμένες αποδοσάρες για τα 3 κομβικά παιχνίδια.

Λαμία-Παναθηναικός

• Να σκοράρει ο Παλάσιος στην super ενισχυμένη απόδοση των 3.65 μονάδων.

Ο Παναθηναικός ήταν άστοχος στη Λεωφόρο, όπου θα μπορούσε να είχε ήδη τελειώσει με την υπόθεση πρόκριση. Το 1-0 ωστόσο αφήνει ανοιχτές υποχρεώσεις, οπότε σίγουρα πρέπει να περιμένουμε κάποιο χτύπημα από τον Αργεντίνο κοντοστούπη κόντρα στον εφιάλτη του Παναθηναικού στο Κύπελλο, το καμάρι της Φθιώτιδας.

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

• Να κριθεί η πρόκριση στα πέναλτι στην super ενισχυμένη απόδοση των 15.00 μονάδων.
  • Χρόνος τελευταίου γκολ 80:00-90+ στην ενισχυμένη απόδοση των 3.15 μονάδων.
  • Να δεχτούν κάρτα και οι 2 ομάδες και στα 2 ημίχρονα στην ενισχυμένη απόδοση των 2.67 μονάδων.

Στο πρώτο ματς πήγαμε πανεύκολο ταμείο με τις κάρτες στα 2 ημίχρονα και ευτυχώς μας δίνουν πάλι την ευκαιρία στην Μπλε να τους τα πάρουμε χοντρά. Από κει και πέρα, εάν το ματς είναι όπως αυτό στην Τούμπα, όπου έγινε μόνο μια τελική στο στόχο, τότε δεν μπορεί να κριθεί παρά μόνο στα πέναλτι η πρόκριση.

Λίβερπουλ-Βιγιαρεάλ

• Να σκοράρει στο 1ο ημίχρονο ο Σαλάχ ή ο Μανέ στην super ενισχυμένη απόδοση των 2.70 μονάδων.
  • 1ημίχρονο/1τελικό & over 3.5 goal στην super ενισχυμένη απόδοση των 5.40 μονάδων.
  • 1ο ημίχρονο over 1.5 goal Λίβερπουλ στην ενισχυμένη απόδοση των 3.50 μονάδων.

Θεωρητικά εύκολο έργο έχει απόψε η αρμάδα του Γερμανού Μπάμπη Τεννέ, ωστόσο ύστερα από το στραπάτσο της Μπάγερν δεν θα υποτιμήσει τον αντίπαλο. Προφανώς όταν σου δίνουν σχεδόν τριπλασιασμό και αφορά αγορά για σκόρερ Σαλάχ ή Μανέ την παίρνεις και λες και ευχαριστώ.