Oι Μπακς διέλυσαν τους Ματζικ με οver 40,5 διαφορά στο ημίχρονο- Νέο ρεκόρ τους(vid)

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΥΝΕΙΣΕΦΕΡΕ ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΟΝΤΟ

To μας των Μιλγουόκι Μπακς με τους Ορλάντο Μάτζικ αναμενόταν να είναι εύκολο για τους Μπακς.

Όχι τόσο εύκολο όμως. Οι Μπακς διέλυσαν κανονικά τους Ματζικ. Μετά την πρώτη περίοδο προηγούνταν με 20 πόντους. Στο ημίχρονο με 41, που είναι και ρεκόρ διαφοράς ημιχρόνου στην ιστορία του franchise. Στο τέλος της τρίτης περιόδου με πάνω από 50 πόντους. Ε, μετά χαλάρωσαν και το τελικό σκορ ήταν 123-92.

Τα δωδεκάλεπτα: 36-16, 77-36, 105-56, 123-92

Eνδειτικό του πόσο εύκολο ήταν το ματς για το Μιλγουόκι είναι πως ο Giannis έπαιξε 24. λεπτά.

Φυσικά όλα αυτά δεν θα μπορούσαν να γίνουν χωρίς την πολύτιμη συνεισφορά του Θανάση ο οποίος είχε έναν ολόκληρο πόντο. Αλλά αρκετά φλυαρήσαμε για ένα μάλλον αδιάφορο ματς. Απόψε έχει ένα σωρό καλά παιχνίδια στο NBA. Να μπείτε Stoiximan να τα μελετήσετε.

+  Η συμμετοχή σε τυχερά παίγνια επιτρέπεται μόνο σε άτομα άνω των 21 ετών – Παίξε Υπεύθυνα | Η συχνή συμμετοχή εκθέτει σε κίνδυνο εθισμού και απώλειας περιουσίας | Γραμμή Στήριξης ΚΕΘΕΑ 1114 (τηλ.) – [email protected] (ηλ. ταχυδρομείο) | Αρμόδιος Ρυθμιστής και Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ