Ο Μίντλετον έκανε φοβερά πράγματα στην 4η περίοδο και οι Μπακς έκαναν το 2-1(vids)

Και ο Πι Τζει Τάκερ έβαλε καταλάθος τρίποντο

Καιρό, ίσως και ποτέ ξανά δηλαδή, έχουμε να ασχοληθούμε με παιχνίδι των Μπακς και στο επίκεντρο να μην είναι ο αδερφός του Θανάση ή ο Θανάσης.

Αλλά χθες ο Κρις Μίντλετον έκανε παρανοϊκά πράγματα, κυρίως στην 4η περίοδο. Συνολικά είχε 38 πόντους, τους 20 στην τελευταία περίοδο και οδήγησε τους Μπακς στη νίκη μέσα στην Ατλάντα με 102-113.

Και μετά έβγαλε και φωτογραφίες μαζί με τον Φλόιντ Μέιγουέδερ.

Ο Γιάννης είχε 33 πόντους. Θα είχε 35 αν σε μία πάσα που προσπάθησε να του κάνει ο Πι Τζέι Τάκερ δεν έβαζε τρίποντο.

Για τους Χοκς, ο Γιανγκ είχε 35 πόντους και ο Γκαλινάρι 18. Και αν πρέπει να κατηγορήσουν κάποιον για την ήττα έχουν τον Μπογκντάνοβιτς που είχε 3/16 σουτ.

Σήμερα έχει τον (μάλλον) τελευταίο αγώνα στη σειρά Φοίνιξ Σανς- Λος Άντζελες Κλίπερς. Το να είναι όντως ο τελευταίος τελικός της Δύσης, δηλαδή να κερδίσουν οι Σανς, πληρώνει 1,49 στη Novibet.

Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγες
21+.Αρμόδιος ρυθμιστής: UKGC. Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας. Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114. Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ. Υπεύθυνο Παιχνίδι

ΔΑΣΚΑΛΟΣ : 45 ΑΠΟΔΟΣΗ ΠΑΡΟΛΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ WIMBLEDON

Ο Ρόι Κιν παθαίνει Γιώργο Γεωργίου: «Απατεώνας ο Ζοάο Φέλιξ» (vid)