Μια ακόμη ήττα κόντρα στη Ρεάλ προσθέτει στο βιογραφικό της η Σίτι

Ανοίγει η αυλαία των προημιτελικών της διοργάνωσης που συνήθως κατακτά η Ρεάλ Μαδρίτης, οπότε σε αυτό το κλίμα δε γινόταν να μην παίξουμε την Ενισχυμένη απόδοση που δίνει η Stoiximan για τη Βασίλισσα.

Ρεάλ Μαδρίτης-Μάντσεστερ Σίτι

Όλοι θυμόμαστε τα περσινά παιχνίδια των ημιτελικών ανάμεσα στις 2 ομάδες, η Ρεάλ είχε ηττηθεί 4-3 στην Αγγλία, πετυχαίνοντας ωστόσο γκολ και στα 2 ημίχρονα που είναι και το ζητούμενο. Στην Ισπανία ωστόσο έβγαλε περισσότερο την πίστη στον κόσμο της σκοράροντας με την χρυσή αλλαγή του Ροντρίγκο σε διάστημα ενός λεπτού.

Δεν έχουν αλλάξει και πολλά από πέρσι και για τις 2 ομάδες. Η Σίτι σαφώς είναι και φέτος το φαβορί στα χαρτιά, ειδικά μετά την προσθήκη του Χάαλαντ, όμως στην άμυνα τρώει συχνά-πυκνά γκολ.

Oι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.

21+ Η συμμετοχή σε τυχερά παίγνια επιτρέπεται μόνο σε άτομα άνω των 21 ετών – Παίξε Υπεύθυνα | Η συχνή συμμετοχή εκθέτει σε κίνδυνο εθισμού και απώλειας περιουσίας | Γραμμή Στήριξης ΚΕΘΕΑ 1114 (τηλ.) – [email protected] (ηλ. ταχυδρομείο) | Αρμόδιος Ρυθμιστής και Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ

2+ τρίποντα βάζει απόψε ο Μακκίσικ, κερνάει απίστευτα πλάνα ο γίγαντας σκηνοθέτης