Μέσα στην απαλεψιά τους στη Λίβερπουλ, ζήτησαν μέχρι και τον Τσιμίκα βασικό

Ο Κώστας Τσιμίκας αντικατέστησε τον Άντι Ρόμπερτσον στο τελευταίο λεπτό της νίκης (2-0) της Λίβερπουλ με την Λειψία και οι οπαδοί της, μέσα στην φετινή απαλεψιά τους άρχισαν τα τιτιβίσματα. Οι φίλαθλοι των “Reds” βλέποντας το φετινό ναυάγιο πρόλαβαν να διακρίνουν το ταλέντο του Σερραίου άσου και ας αγωνίστηκε 3 (ολογράφως τρία) λεπτά. Εντάξει είμαστε?

Όπως τονίζει η σελίδα “tbrfootball.com”, ζητούν μάλιστα να τον ξεκινήσει επιτέλους βασικό ο Κλοπ σε ένα ματς αρχής γενομένης στον επόμενο αγώνα με την Γουλβς. Δεν ξέρουμε αν ο Γερμανός τους ακούσει, αλλά σε μια χαμένη χρονιά ας ξεκουραστεί και λίγο ο Ρόμπερτσον. Ενα δίκαιο μέσα στην απελπισία τους ε, τους το δίνουμε.

Η μεγαλύτερη μετακίνηση προξενητών. Παναθηναϊκοί ψήνουν Μαλέσκου να τα φτιάξει με Χεζόνια

Διαιτητής στη Βραζιλία κατούρησε (όρθιος) στην σέντρα του γηπέδου (video)