Με το κεφάλι ψηλά αποκλείεται απόψε η Τσέλσι, σημειώνει 1 τέρμα στην αποψινή της ήττα

Ακόμη δεν χωνέψαμε από το αρνί και πρέπει να βρούμε τι θα παίξουμε τους επαναληπτικούς του Τσαμπιολί, ευτυχώς για εμάς αυτό το φρόντισε η Stoiximan, η οποία έβγαλε Super Ενισχυμένες αποδοσάρες για το ματς της Τσέλσι με τη Ρεάλ.

Τσέλσι-Ρεάλ

Τα πράγματα ήταν πολύ εύκολα για τους Μαδριλένους στο σπίτι τους, η Τσέλσι τους ανησύχησε για περίπου 5 λεπτά σε ολόκληρο το 90λεπτο θα έλεγε κανείς, ενώ οι Ισπανοί έχασαν αρκετές ευκαιρίες για να ανεβάσουν ακόμη περισσότερο το σκορ.

Απόψε στο Λονδίνο δεν θα είναι και πολύ διαφορετικό το παιχνίδι, το μόνο που ίσως αλλάξει είναι ενδεχομένως η ευστοχία των Λονδρέζων, θα βοηθήσει πάρα πολύ τα σχέδια μας για ταμείο το να σκοράρει νωρίς η γηπεδούχος και να ”μπει” στην υπόθεση πρόκριση. Η Ρεάλ θα το βάλει έτσι και αλλιώς, όπως έκανε εξάλλου και πέρσι, όταν νίκησε το συνονθύλευμα του Νησιού με 1-3.