Καρδιακούς μας έκανε το φινάλε της Γιουβέντους χθες, έκλεψε το Όσκαρ ανατροπής το VAR

Σίγουρα 15 χρόνια νωρίτερα θα ανταμώσουν τον θάνατο οι οπαδοί της Γιουβέντους και όσοι πόνταραν σε νίκη της, καθώς στο χθεσινό ματς με την Σαλερνιτάνα συνέβη αυτό:

Όμως ας πιάσουμε τα πράγματα από την αρχή, η Γιουβέντους των 7 βαθμών σε 5 παιχνίδια υποδεχόταν την μαχητική φέτος Σαλερνιτάνα, που είχε μαζέψει σε ισάριθμα παιχνίδια 3 βαθμούς λιγότερους. Το 1ο ημίχρονο ξεκίνησε ονειρικά για τους φιλοξενούμενους αφού πέτυχαν 2 γκολ στο 18′ με τον Καντρέβα και στο 45+5 με τον Πιάτεκ ρίχνοντας στο καναβάτσο τη Γηραιά Κυρία.

Στο 2ο ημίχρονο όμως ξεκίνησε από νωρίς ο επιθετικός μονόλογος της Γιουβέντους, η οποία βρήκε δίχτυα στο 58′ με τον Μπρέμερ και στο φινάλε με το σκορ στο 1-2 στο ματς έγιναν ΤΑΝΑΠΟΥ ΟΛΑ.

Aρχικά στις καθυστερήσεις η Γιουβέντους κέρδισε πέναλτι έπειτα από ένα σκληρό μαρκάρισμα του Βιλένα και στο 93′ αφού ο Μπονούτσι κατάφερε αρχικά να αστοχήσει από την άσπρη βούλα, πήρε στη συνέχεια το ριμπάουντ και έφερε το ματς ισόπαλο.

Στο 95′ ο Μίλικ πήρε την κεφαλιά από το πρώτο δοκάρι, ο Μπονούτσι έκανε κίνηση για να την σπρώξει προς τα δίχτυα, όμως, δίχως να την βρει, η μπάλα κατέληξε κανονικά στο βάθος της εστίας. Το γκολ όμως ακυρώθηκε, αφού ο διαιτητής πήγε στο VAR και είδε αυτό:

Αυτό που δεν φάνηκε ωστόσο στο πλάνο που έδωσαν στο VAR ήταν πως ο Καντρέβα κάλυπτε κανονικά τον Κατσουράνη χαχα τι λέμε:

Θα εύχονται στην Ιταλία να είχαν ξένες διαιτησίες σαν και αυτές του Καμπάκοφ. Όπως και το Πρωτάθλημα της Serie A φέτος είναι αρκετά αμφίρροπο με την Μίλαν αυτή τη στιγμή να μοιάζει και φέτος φαβορί, αφού στην Stoiximan προσφέρεται στις 3.25 μονάδες.

Oι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.

21+ Η συμμετοχή σε τυχερά παίγνια επιτρέπεται μόνο σε άτομα άνω των 21 ετών – Παίξε Υπεύθυνα | Η συχνή συμμετοχή εκθέτει σε κίνδυνο εθισμού και απώλειας περιουσίας | Γραμμή Στήριξης ΚΕΘΕΑ 1114 (τηλ.) – [email protected] (ηλ. ταχυδρομείο) | Αρμόδιος Ρυθμιστής και Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ

Τελευταία φορά που ο Παναθηναικός ήταν στο +4 από Γαύρο έπαιζε με Τοτσέ & Βύντρα

Θαύμα: Καταφέραμε και βρήκαμε 3άδα σήμερα Δευτέρα, πολλά υποσχόμενη για ταμείο