Η Τσέλshit τρώει τάληρο από τον Παναιτωλικό της Αγγλίας. Κουβάς για όλο το πρακτορείο

Καλά πήγε και αυτό. Η Τσέλσι κατάφερε να χάσει 2-5 απο την Γουεστ Μπρόμ μέσα στην έδρα της και όπως καταλαβαίνετε ψύχραιμα το πήραμε στο πρακτορείο.

Το ματς ενώ πήγαινε καλά με γκολ των μπλε στο πρώτο λεπτό, ξαφνικά σκέφτηκε ο Τιάγκο Σίλβα να κάνει ένα ηλίθιο τάκλιν ενώ είχε κίτρινη και αποβλήθηκε.

Το λες και άσσο ημίχρονο -κουβά τελικό καθώς λίγες ώρες πριν η Τσέλσι πανηγύριζε στο twitter για την επιστροφή του. 29 λεπτά έπαιξε πριν αποβληθεί.

Μετά από αυτό το ναυάγιο η ομάδα του Τουχελ πλέον κινδυνεύει να χάσει την τέταρτη θέση στην βαθμολογία της Premier League, ενώ ο Παναιτωλικός της Αγγλίας παλεύει για την παραμονή του. Για τον Βέρνερ μη τα ρωτάτε, έδωσε μια ασίστ. Αυτό.

Tsili Statistics: Mετράμε κόκκινες στην Πρέμιερ και θυμόμαστε ιστορικές μανούρες (vids)

Αρχιμύσταρος Πολ Πιρς κάνει κορωνοπαρτάρα με ημίγυμνα νέτα, το προβάλλει στο insta