Γνώστης του Euro ποντάρει 3 τυρόπιτες και τσιμπάει καθιστός 1.5k

Αυτά τα δελτία θέλουμε αυτά τα δελτία ονειρευόμαστε. Ο γνώστης πήρε αμπάριζα όλα τα ματς της χτεσινής ημέρας και δικαιώθηκε έστω και με κας άουτ. Άρχισε με το Ουαλία Ελβετία όπου βγάζει ημίχρονο/τελικό και άντερ. Βέβαια το πω βγήκε η ψυχή του το ξέρει αλλά βγήκε. Συνέχισε το το ματς της Δανίας(που ευτυχώς όλα καλά και προχωράμε) που βρήκε ουσιαστικά το τελικό σκορ με 32.00 απόδοση!! και για να μην το φάει η αγωνία κάσαρε το Βέλγιο να και το πιανε και αυτό.

Όταν έχεις βγει από συμπληγάδες στα προηγούμενα ματς με χαμένα πέναλτι, ακυρωθέν γκολ ακόμα και 2-0 που ήταν στο ημίχρονο το Βέλγιο, δεν σε κατηγορεί κανένας μύστη για το καθιστό κατούρημα. Καλοφάγωτα και πάντα τέτοιες εμπνεύσεις . Το πρακτορείο ενέκρινε το κας άουτ

ΜΗΔΕΝ ΣΤΑ ΤΡΙΑ: Ντεμπούτο με ήττα για τη Γειτονική Χώρα

Δάσκαλος : Βάλτε goal αλλιώς πηδάω