Χάστης καταρρίπτει κάθε ρεκόρ, πιάνει δελτίο με 14.641 απόδοση παίζοντας 4άδα αυτογκόλ

Στο μεταξύ η πλειοψηφία δεν πιάνει ούτε κορωνοιό

Ιστορία στη Novibet έγραψε ένας Θεσσαλονικιός χάστης , ο οποίος απέδειξε ότι τα λεφτά έρχονται μόνο όταν δεν τα κυνηγάς, αφού ο ίδιος πήγε εξωπραγματικό ταμείο με 4 ”fun” επιλογές εισπράττοντας 73.200€.

Στην πραγματικότητα το σχέδιο του ήταν να πετάξει 5€ στα Κυριακάτικα παιχνίδια παίζοντας αυτογκόλ σε 4 παιχνίδια, λογικά για να έχει ενδιαφέρον να τα παρακολουθήσει. Οι αγώνες ήταν οι εξής :

• Άρσεναλ – Αστον Βίλα
  • Μίλαν – Βερόνα
  • Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης
  • Λυών- Σεντ Ετιέν

Και ενώ τουλάχιστον τα 3 από τα παράπανω ματς κατάφεραν να στείλουν κουβά περίπου τον μισό πληθυσμό της γης, αυτός εκμεταλλευόμενος την αμεοσύνη των Σάκα της Άρσεναλ στις 21:40, του Καλάμπρια της Μίλαν στις 22:04, του Λόπες της Λυών στις 22:40 και του Βαράν της Ρεάλ 3 λεπτά αργότερα, κατόρθωσε μέσα σε 63 λεπτά να πάρει περίπου ενάμιση εφάπαξ εκπαιδευτικού επί εποχές Ανδρέα Παπανδρέου.

Από την μεριά μας ως Tsilibet οφείλουμε να ομολογήσουμε, πως υπάρχουν στιγμές που αναπολούμε εποχές πρώτης καραντίνας ,όπου υπήρχε παντελή έλλειψη τέτοιων κωλόφαρδων σιχαμάτων.

Bwin

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ: O αδερφός του Ρούνεϊ έβαλε γκολ με σουτ πίσω από τη σέντρα (βίντεο)