«Χαχά, πολύ αστείο», ας βάλω 42 πόντους με 11 τρίποντα χωρίς να ιδρώσω», είπε ο Κάρι(vid)

Καλός, καλός

O Στεφ Kάρι είναι εδώ και καιρό σε mood ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΟΛΑ και αυτό φάνηκε και χθες στον αγώνα των Γούοριορς με τους Θάντερ.

Ο Κάρι ολοκλήρωσε τον αγώνα με 42 πόντους με 11/16 τρίποντα σε 29 λεπτά συμμετοχής, βοηθώντας το Γκόλντεν Στέιτ να καθαρίσει το παιχνίδι από την δεύτερη περίοδο, όταν ξέφυγε με 54-75.

Επίσης, σημείωσε 25 πόντους στην τρίτη περίοδο με 8/8 σουτ, τελείωσε τον αγώνα χωρίς λάθος ενώ έγραψε ιστορία ως ο πρώτος NBAer που σημειώνει 10+ τρίποντα σε δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι έπειτα από τα 10/18 που πέτυχε κόντρα στο Ντένβερ. A το τελικό σκορ στο Γουόριορς – Θάντερ ήταν 147-109.

Με τέτοια δεδομένα εμείς θα τα ρίξουμε κάτι ψηλά στο να βάλει ο Κάρι over 14,5 τρίποντα σε έναν αγώνα έως το τέλος της σεζόν. Δίνει και απόδοση 40,00 στη Stoiximan.

Oι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές

21+ | Παίξε Υπεύθυνα | ΚΕΘΕΑ: 210-9237777 | Αρμόδιος Ρυθμιστής MGA | Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ | Συχνή συμμετοχή: Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας

Στην Τουρκία, ματς διακόπηκε για σνακ λόγω ραμαζανιού(vid)

Στα χνάρια του Ρέμου ο Νεϊμάρ, θέλει να γίνει ποκεράς μόλις αποσυρθεί από το ποδόσφαιρο