Δείτε τα ”ΠΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ*”οράματα των χαστών για το ΑΕΚ-Βόλος

Πέφτει η αυλαία στην 13η αγωνιστική της Ελληνικής Σούπερ Λιγκ σήμερα με την αναμέτρηση της Μοναχοκόρης της Προσφυγιάς να ξεχωρίζει απέναντι στον Βόλο (και 2 ματς μόνο να μην είχε, πάλι θα ξεχώριζε.)

Φυσικά δεν πρόκειται να ασχοληθούμε με σημεία, αλλά θα πάμε εκεί που βρίσκονται τα λεφτά, στην ενότητα ”Πες το και Έγινε*” της Stoiximan, όπου δεκάδες χάστες ονειροπόλοι βλέπουν τα όνειρα τους να προσφέρονται για στοιχηματισμό.

ΑΕΚ – ΝΠΣ Βόλoς (19:30)

• Γκολ με κεφαλιά στο ματς : Ναι, στο 2.25
  • Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ: 1 & Over 2.5 & Να σκοράρει: Ν. Ολιβέιρα & Να δώσει ασίστ: Λ. Γκαρσία & Να δεχτεί κάρτα: Α. Σιμόες, στις 20.00 μονάδες.
  • Να δώσει ασίστ : Π. Μάνταλος & Να σκοράρει : Λ. Γκαρσία & Ν. Ολιβέιρα & Αποτέλεσμα & Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες : ΑΕΚ & Ναι, στο 25.00
  • Χάντικαπ : ΑΕΚ -1 & Θα σκοράρουν και οι 2 ομάδες & Συνολικά Γκολ : Ναι & Over 2.5 & Καταλογισμός πέναλτι : Ναι & Ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ : 2ο Ημίχρονο, με απόδοση 30.00 μονάδων.
  • Σκορ οποιαδήποτε στιγμή στο παιχνίδι: 1 – 1 & Συνολικές κόκκινες κάρτες: Over 0.5 & Ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ: 2ο Ημίχρονο & Να σκοράρει: Α. Ουάρντα, στο 190.00

Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.

*Ισχύουν όροι & προυποθέσεις.

21+ | Παίξε Υπεύθυνα | ΚΕΘΕΑ: 210-9237777 | Αρμόδιος Ρυθμιστής MGA | Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ | Συχνή συμμετοχή: Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας

Βραδιά πρωτοχρονιάς απόψε στο pamestoixima με Money Back 20% σε Ρουλέτα Πόκερ,Baccarat

TSILI SCOUTING: Κέρτις Τζόουνς, το πουλέν του Κλοπ