Ντέρμπι αιωνίων

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός:
Παίκτης – Προσπάθειες για γκολ: Μπερνάρντ – Over 0.5 @1.87 Novibet

Τίμια η Γουλβς, το πάλεψε όσο μπορούσε και παρά την ήττα της με 2-3, μας πήγε εύκολα ταμείο με 15 φάουλ. Η Φόρεστ με 8 φάουλ από ημίχρονο και το παιχνίδι να βρίσκεται για αρκετό ακόμα χρόνο ισόπαλο, κατάφερε με κάποιον τρόπο να κάνει μόλις 2 (!) φάουλ στο 2ο ημίχρονο σταματώντας στα 10 από τα 11 που ζητούσαμε.

Σήμερα το πρόγραμμα λέει κακοκαιρία Εύα (όχι, δεν έχω link), ανάπαυση και μπάλα, με αρκετά ντέρμπι στο ευρωπαϊκό κουπόνι. Εμείς βέβαια δεν θα μπορούσαμε να μην ασχοληθούμε με το highlight της ημέρας, τον αγώνα μεταξύ του πρωτοπόρου Παναθηναϊκού και του ιστορικού αντιπάλου του, Ολυμπιακού, που προσπαθεί να βρει τα πατήματά του όντας στο -10 από την κορυφή.

Η αναζήτηση έφερε αποτέλεσμα μία ειδική αγορά παίκτη, συγκεκριμένα του έμπειρου κυρίου Bernand των γηπεδούχων. Ο Βραζιλιάνος ποδοσφαιριστής βρίσκει συχνά τρόπο να έχει επαφή με την εστία σε όποια θέση κι αν αγωνίζεται. Σήμερα αναμένεται να ξεκινήσει δεξιά στην τριάδα των κεντρικών μέσων του συνόλου του Γιοβάνοβιτς. Μέχρι στιγμής στη σεζόν, ο απολογισμός του στις προσπάθειες για γκολ έχει ως εξής:

1 σε 86′ vs Βόλος

Με την απώλεια του Αϊτόρ μετά το παιχνίδι στη Λαμία, βλέπουμε ότι και στα 2 επόμενα παιχνίδια έχει πάρει ικανοποιητικό χρόνο συμμετοχής και έχει επιχειρήσει να βρει δίχτυα. Περιμένω πως θα καταφέρει να βρει μία ευκαιρία και απόψε, όσο η άμυνα του Ολυμπιακού θα προσπαθεί να περιορίσει την τριάδα της επίθεσης του Παναθηναϊκού, αλλά και τον φορμαρισμένο Παλάσιος, το έτερο επικίνδυνο χαφ της ομάδας.

Στο 1.87 της Novibet το σενάριο να επιχειρήσει να βρει δίχτυα μια φορά ο παίκτης.

Για περισσότερα καθημερινά σημεία με κορυφαίες αποδόσεις, fun bets και τολμηρά παρολί, join στο Discord μας εδώ: https://discord.gg/kytz2bUb25