Με την παράδοση της έδρας

Σπέτσια – Ουντινέζε:
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: Ναι @1.80 Fonbet

Κύριος ο Ροντρίγκο της Ρεάλ, τελείωσε το παιχνίδι με 4 σουτ, πληρώνοντας το ζητούμενο των 3 που θέλαμε εμείς. Συνεχίζουμε τη μεσοβδόμαδη δράση με τις τελευταίες αγωνιστικές των μεγάλων ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων πριν τη διακοπή για το Μουντιάλ.

Για σήμερα θα εστιάσουμε στη Serie A, όπου η Σπέτσια υποδέχεται την Ουντινέζε στο πλαίσιο της 14ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στη 17η θέση της κατηγορίας, μόλις πάνω από τη ζώνη του υποβιβασμού, με 9 βαθμούς σε 13 παιχνίδια και 11-24 τέρματα. Οι φιλοξενούμενοι βρίσκονται στην 8η θέση, με 23 βαθμούς σε 13 παιχνίδια και 21-13 τέρματα.

Η Σπέτσια μέχρι στιγμής στη σεζόν έχει 6/7 επαληθευμένα αμφίσκορα στους εντός έδρας αγώνες της για τη Serie A. Εκτός από αυτά τα παιχνίδια έχει φιλοξενήσει και ένα παιχνίδι για το Κύπελλο Ιταλίας στο οποίο επίσης σημειώθηκε το αμφίσκορο. Σε γενικές γραμμές αντιμετωπίζει σημαντικά αγωνιστικά προβλήματα, όμως στο γήπεδό της έχει τον τρόπο να βρίσκει το γκολ. Η Ουντινέζε από τη μεριά της έχει 4/6 εκτός έδρας αμφίσκορα, ενώ παράλληλα διανύει μία περίοδο αγωνιστικής καθίζησης, έχοντας 6 παιχνίδια χωρίς νίκη, με την τελευταία της να είναι στις 3 Οκτωβρίου εναντίον της Βερόνα. Η Σπέτσια έχει άμεση ανάγκη για βαθμούς και μπορεί να εκμεταλλευτεί την περίοδο ντεφορμαρίσματος της φιλοξενούμενης και να βρει το γκολ, ενώ η Ουντινέζε με τη σειρά της οφείλει κι αυτή να κυνηγήσει τη νίκη μετά από καιρό, ως το φαβορί της αναμέτρησης.

Στο 1.80 της Fonbet το ενδεχόμενο να δούμε γκολ και από τις δύο ομάδες.

Για περισσότερα καθημερινά σημεία με κορυφαίες αποδόσεις, fun bets και τολμηρά παρολί, join στο Discord μας εδώ: https://discord.gg/kytz2bUb25