Βάζει και κάνα δυο λέιαπ ο Λάρκιν,περνάει από το Βελιγράδι ο Αταμάν

Crvena Zvezda – Anadolu Efes :
Shane Larkin Over 1.5 Made 2PT Shots @1.87 Stoiximan

Το δεύτερο σημείο μας για σήμερα, έρχεται από το Βελιγράδι και τον αγώνα του Ερυθρού Αστέρα απέναντι στην Anadolu Efes για την 27η αγωνιστική της Euroleague.

Οι γηπεδούχοι την προηγούμενη Πέμπτη, κατάφεραν να χάσουν στην έδρα της Bayern, όταν δέχτηκαν 17-3 σερί στα τελευταία 4 λεπτά, και υποχώρησαν πλέον στην 14η θέση και έχασαν έδαφος όσο αναφορά την μάχη της οχτάδας. Από την άλλη, η Anadolu Efes, κέρδισε στο ΟΑΚΑ τον Παναθηναϊκό, και έρχεται σε ένα ακόμα ντέρμπι με καλή ψυχολογία, και κλειστό ροτέισον πλέον, ξέροντας ότι με νίκη πλησιάζει ολοένα και περισσότερο στα Playoffs.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι το Over 1.5 εύστοχα δίποντα του Shane Larkin, σε απόδοση 1.87 στην Stoiximan.

Ο Αμερικανός γκαρντ, πλέον και με την απουσία του Micic πρέπει να ωθήσει την ομάδα του στην νίκη, και με το ροτέισον να κλείνει, αναμένω να βρεθεί στο παρκέ κοντά 34 λεπτά, και matchup του θα ναι ο Facundo Campazzo.

Στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις για την Euroleague, το Over του line, έχει επιβεβαιωθεί στις 3, απέναντι στην Baskonia, την Zalgiris και τον Παναθηναϊκό. Έχοντας 3, 2 και 2.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25

Μιας και ξεκίνησε η Euroleague και η Α1, μην χάσεις την ευκαιρία να βρεις περισσότερα σημεία στο VIP. Στείλε μου μήνυμα στο Discord ή στο Instagram στο παρακάτω προφίλ :