Τελευταία αγωνιστική του πρώτου γύρου για την Euroleague

Bayern Munich – Panathinaikos :
Dwayne Bacon 19 Points + 1 Assist @1.82 Stoiximan

Καλημέρα, 2/3 χθες, με τον Carter να έχει 7 πόντους στο 27′ και έκτοτε στα υπόλοιπα 10 λεπτά που αγωνίστηκε, πήρε μόνο μια χαμένη προσπάθεια, τελείωσε τον αγώνα με 1/2 δίποντα 1/4 τρίποντα 2/2 βολές, ο Diaz τελείωσε με 5 ασσίστ. Obradoiro και Hamburg Towers μας πληρώσαν.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στο Μόναχο για τον αγώνα της Bayern Munich απέναντι στον Παναθηναϊκό για την 17η αγωνιστική της Euroleague.

Οι γηπεδούχοι μετά την νίκη τους προχθές απέναντι στην Rostock, μετρούν τρεις νίκες στους τελευταίους πέντε αγώνες, έρχονται με καλή ψυχολογία στον σημερινό αγώνα, και θέλουν να φτάσουν στην νίκη για να σταματήσουν το αρνητικό σερί ηττών που έχουν. Από την άλλη, ο Panathinaikos, μετά την ήττα του από τον Olympiacos, κέρδισε τον Προμηθέα εύκολα την Δευτέρα, και έρχεται σήμερα στο Μόναχο για να πετύχει την έβδομη του νίκη στην Euroleague.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, 19 Points και 1 Assist του Dwayne Bacon, με απόδοση 1.82 στην Stoiximan.

Ο Αμερικανός φόργουορντ, είναι ο καλύτερος παίχτης της ομάδας του, σκοράρει με όλους τους τρόπους, και αναμένω να βρεθεί στο παρκέ κοντά στα 34 λεπτά. Matchup του ο Isaac Bonga.

Στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις για την Euroleague, το Over του line, έχει επιβεβαιωθεί και στις 5, απέναντι στην Armani Milano, την Valencia, την Barcelona, την Anadolu Efes και τον Olympiaco. Έχοντας 31-1, 22-2, 19-1, 20-2, και 30-1.

A disrespectful line!

Fake η πιο διάσημη φωτογραφία του Μέσι, δεν πειράζουν τελικά μόνο οι γυναίκες το Insta τους