in , ,

Ώρα Playoffs στην Τουρκία, καθαρίζει τον πρώτο αγώνα εύκολα η Τουρκ

Turk Telekom – Galatasaray :
Turk Telekom -3.5 Handicap + Over 156.5 Match Points @1.80 Stoiximan

Καλημέρα, 1/2 προχθές μαζί με το σημείο του Discord, με τον Santos να μας πληρώνει στην τέταρτη περίοδο, και την Valencia να μπαίνει χαλαρή στον αγώνα, να μαθαίνει στο ημίχρονο ότι η Murcia χάνει στην Βαρκελώνη με 15 πόντους και να το παίζει κορώνα γράμματα έως το τέλος, όπου έχασε κ μπάζερ τρίποντο που θα έστελνε στο ματς στην παράταση. Όταν σε γιουχάρουν στο ίδιο σου το γήπεδο στο τέλος του αγώνα, παρότι μπήκες Playoffs, ε κάτι σημαίνει και αυτό. Χθες ο Sasha μας πλήρωσε στα πρώτα 2 λεπτά έχοντας 2/2 τρίποντα, τουλάχιστον αυτό μας πλήρωσε εύκολα.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στην Τουρκία για τον αγώνα της Turk Telekom απέναντι στην Galatasaray για τα προημιτελικά της Super Lig.

Οι γηπεδούχοι μετά την νίκη τους απέναντι στην Petkim Spor αρκετά εύκολα, έρχονται με βλέψεις σε αυτά τα Playoffs και μετά την κατάληψη της πρώτης θέσης στην κανονική διάρκεια, θέλουν να βρεθούν στους τελικούς του πρωταθλήματος. Από την άλλη, η Galatasaray μετά την απόλυση του coach Πιστιολη, κέρδισε την Manisa και σε συνδυασμό με την ήττα της Bahcesehir βρέθηκε στα Playoffs.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, – 3.5 Handicap της Turk Telekom και Over 156.5 Match Points, σε απόδοση 1.80 στην Stoiximan.

Περιμένω την Turk να παρουσιαστεί σοβαρή και να ξεκινήσει δυνατά, ειδικά σε αυτόν τον πρώτο αγώνα της σειράς, και να κατακτήσει την πρώτη της νίκη. Αρέσκεται σε γρήγορο ρυθμό εντός έδρας κάτι που αναμένω να δούμε και σήμερα.

Στις 2 προηγούμενες αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων για φέτος, η Turk Telekom επικράτησε εντός έδρας με 106 – 91, ενώ είχε ηττηθεί εκτός έδρας με 106 – 100.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25