Ντέρμπι στην Άγκυρα

Turk Telekom – Hapoel Tel Aviv :
Axel Bouteille 15 Points + 2 3pt @1.80 Stoiximan

Καλημέρα, ο McCollum μας πλήρωσε χθες στα μέσα της τρίτης περιόδου, έχοντας 26 στο ημίχρονο, τελείωσε με 42 stat, καλοφαγωτα.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στην Άγκυρα, για τον αγώνα της Turk Telekom απέναντι στην Hapoel Tel Aviv για την τρίτη αγωνιστική του δεύτερου ομίλου στο Eurocup.

Η Turk έρχεται από μια μεγάλη νίκη στο πρωτάθλημα απέναντι στην Buyukcekmece, και έχει συνολικά τρεις συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις, και θέλει να πάρει την δεύτερη νίκη της στο Eurocup. Η Hapoel Tel Aviv, έρχεται από ήττα στον τελικό του League Cup απέναντι στην Maccabi Tel Aviv, όπου κ ήταν η πρώτη της για φέτος. Θέλει να συνεχίσει το νικηφόρο της σερί στο Eurocup, και σίγουρα αναμένουμε ένα μεγάλο ντέρμπι έως το τέλος.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, 15 Points και 2 3pt του Axel Bouteille, σε απόδοση 1.80 στην Stoiximan.

Ο Γάλλος γκαρντ, είναι ένας από τους καλύτερους και πιο σταθερούς παίχτες της ομάδας του, σκοράρει και από μακρυά με σχετική ευχέρεια, και αναμένω να βρεθεί στο παρκέ κοντά στα 28 με 30 λεπτά. Matchup του ο Jordan McRae.

Στις 6 επίσημες αναμετρήσεις της ομάδας του για τις εγχώριες διοργανώσεις αλλά και το Eurocup, το Over του line, έχει επιβεβαιωθεί και στις 6, απέναντι στην Darussafaka, την Bursaspor, την Paris, την Bahcesehir, την Hamburg Towers και την Buyukcekmece, έχοντας 18-2, 19-3, 16-4, 19-2, 18-2 και 18-4.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25

Μιας και ξεκίνησε το NFL, η Euroleague και η Α1, μην χάσεις την ευκαιρία να βρεις περισσότερα σημεία στο VIP. Στείλε μου μήνυμα στο Discord ή στο Instagram στο παρακάτω προφίλ :