Ντέρμπι για το Eurocup στην Πάτρα

Promitheas Patras – Turk Telekom :
Joe Young 19 Points + Promitheas Handicap +9.5 @1.88 Stoiximan

Καλημέρα, ο McGriff χθες τελείωσε με 8 πόντους 4/4 βολές 2/9 σουτ, 0/5 τρίποντα και ένα χαμένο κάρφωμα, άμα δεν θέλει, δεν θέλει, το έχω αναφέρει πολλάκις.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στην Πάτρα για τον αγώνα του Προμηθέα απέναντι στην Turk Telekom για την έκτη αγωνιστική του δεύτερου ομίλου του Eurocup.

Οι Πατρινοί ηττήθηκαν προχθές από τον Ολυμπιακό εντός έδρας, ο coach Γιατρας είδε το ματς να ξεφεύγει νωρίς οπότε ξεκούρασε βασικά του στελέχη για τον σημερινό αγώνα. Βρίσκεται στην κορυφή του ομίλου με ρεκόρ 4-1 και θέλει να παραμείνει εκεί, και πιστεύω ότι ακόμα και περίπτωση ήττας να υπάρξει σήμερα, θα είναι στο τέλος, στις λεπτομέρειες. Από την άλλη, η Turk Telekom, μετά την νίκη της απέναντι στην Besiktas στο εγχώριο πρωτάθλημα μέτρα πέντε συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις, έρχεται με καλή ψυχολογία στο σημερινό ματς και σίγουρα περιμένουμε έναν δυνατό αγώνα.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, 19 Points του Joe Young και Handicap του Προμηθέα +9.5 σε απόδοση 1.88 στην Stoiximan.

Ο Αμερικανός γκαρντ είναι ο καλύτερος παίχτης της ομάδας του, και από τα ποιοτικότερα γκαρντ του Eurocup, σκοράρει με κάθε τρόπο, ο coach Γιατρας τον ξεκούρασε προχθές αρκετά, και αναμένω να βρεθεί στο παρκέ σήμερα κοντά στα 33 λεπτά. Matchup του ο Jerian Grant.

Στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις του Προμηθέα με τον προαναφερθέντα χρόνο, το Over του line, εχει επιβεβαιωθεί και στις 5, απέναντι στον Κολοσσό, την Buduscnost, τους Hamburg Towers, τον Παοκ και την Slask Wroclaw. Έχοντας 21, 20, 23, 21 και 20.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25

Μιας και ξεκίνησε το NFL, η Euroleague και η Α1, μην χάσεις την ευκαιρία να βρεις περισσότερα σημεία στο VIP. Στείλε μου μήνυμα στο Discord ή στο Instagram στο παρακάτω προφίλ :