Ματσάρα του Grant περιμένουμε και σήμερα,τι πιο σύνηθες θα πει κανείς

Karsiyaka – Turk Telekom :
Jerian Grant Over 22.5 Points+Assist @1.87 Stoiximan

Καλημέρα, o Guduric είχε 3 assist στο δεύτερο δεκάλεπτο και τελείωσε με 6 τον αγώνα, σε συνδυασμό με το Over του ματς,πληρωθήκαμε στις αρχές της τέταρτης περιόδου,καλοφάγωτα.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στην Τουρκία για τον τρίτο αγώνα της Karsiyaka απέναντι στην Turk Telekom για τα ημιτελικά της TBSL.

Οι γηπεδούχοι προχθές πήραν την νίκη σχετικά εύκολα στο δεύτερο ημίχρονο, ισοφάρισαν την σειρά σε 1-1 και καλούνται να κερδίσουν και τους δύο επόμενους αγώνες για να βρεθούν αυτοί στους τελικούς της TBSL. Από την άλλη, η Turk Telekom παρουσίασε κάκιστο πρόσωπο και ηττήθηκε στον δεύτερο αγώνα, έχει όμως την ποιότητα να πάρει δύο νίκες ακόμα και εκτός έδρας.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ο συνδυασμός Points+Assist του Jerian Grant, με line 22.5 και αποδοση 1.87 στην Stoiximan.

Ο Αμερικανός γκαρντ, είναι ο κύριος εκτελεστής στα γκαρντ για την Turk Telekom, εκτελεί και πασάρει με μεγάλη ευχέρεια και βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση το τελευταίο διάστημα. Αναμένω να βρεθεί στο παρκέ κοντά στα 33 λεπτά και matchup του είναι ο Jaylon Brown.

Στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις για την TBSL, το Over του line, έχει επιβεβαιωθεί και στις 5, 3 φορές απέναντι στην Galatasaray και 2 απέναντι στην Karsiyaka, έχοντας 32, 23, 30, 29 και 33.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25