Δεύτερος τελικός El Clasico για φέτος

Barcelona – Real Madrid :
Fabien Causeur Over 1.5 Assist @2.15 Stoiximan

Καλημέρα, παρότι ο Sergio Rodriguez είχε 5 Assist στην δεύτερη περίοδο, ο Shengelia έχει μαζέψει 2 ριμπάουντ έως την δεύτερη περίοδο, έχει χάσει 3,μόνος του κάτω από το καλάθι λόγω βιαστικού άλματος και τιπ αντιπάλων μέσα από τα χέρια του, μάζεψε ένα μόνο στην τρίτη περίοδο, και με την Armani να βάζει 94 πόντους, όταν στον πρώτο αγώνα είχε 66 και στον δεύτερο 68, έμεινε στα 3 ριμπάουντ όταν στο πρώτο και στο δεύτερο ματς είχε 7 και 8 και χάθηκε και αυτό το σημείο. Προχθές μας πλήρωσε ως απλό σημείο στο Discord, σήμερα όχι. Δεν ξέρω τι άλλο να πω, πραγματικά.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στην Βαρκελώνη, για τον πρώτο τελικό του ισπανικού πρωταθλήματος, μεταξύ της Barcelona και της Real Madrid.

Η Barcelona, αποκλείστηκε στον δεύτερο ημιτελικό από την Real στην Euroleague, και ψάχνει πλέον μια ρεβάνς και απάντηση σήμερα, απέναντι στην αιώνια αντίπαλο της. Απέκλεισε με 3-1 την συμπολίτισσα Badalona, βρίσκεται σε καλή κατάσταση και αναμένουμε να δούμε τρομερούς αγώνες. Από την άλλη, η Real, είδε τον προπονητή της να νοσηλεύεται με θέμα υγείας, να απέχει τουλάχιστον για τώρα από τον πάγκο της, και τον Sergio Llull να απουσιάζει μαζί με τον Nigel Williams-Goss. Ξέρει ότι έχει δύσκολο έργο, αλλά ποτέ δεν ξεγράφεις μια φανέλα σαν την Real Madrid.

Το σημείο μας από τον αγώνα σήμερα, είναι οι Assist του Fabien Causeur, με line 1.5 και απόδοση 2.15 στην Stoiximan.

Ο Γάλλος γκαρντ, εν απουσία όλων των playmaker της Real, αναλαμβάνει τον ρόλο αυτός, μπαίνει στα παπούτσια του δημιουργού, και αναμένω σε ένα Clasico να βρεθεί στο παρκέ κοντά στα 28 με 29 λεπτά. Matchup του ο Nick Calathes και ο Nicola Laprovittola.

Στους 3 τελευταίους αγώνες που έχει αγωνιστεί, στην θέση που προαναφέραμε, το Over του line επιβεβαιώθηκε σε 2, έχοντας 2 και 5. Στον αγώνα που χάθηκε, είχε 1.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25

Που πήγαν οι αγκωνιές και οι χλέπες; Στο insta έκανε σκουπίδι τον Μποχωρίδη ο Ντόρσει

ΔΑΣΚΑΛΟΣ MAKAVELI : Άλλο 1 ταμείο έρχεται