Αντίδραση της Μακάμπι αύριο,την πληρώνει ξανά η Άλμπα,τι πιο σύνηθες

Maccabi Tel Aviv – Alba Berlin :
Maccabi Tel Aviv -6.5 + Over 156.5 Total Match Points @1.82 Stoiximan

Καλησπέρα, ο Copeland χθες έπαιξε 5 λεπτά στο πρώτο ημίχρονο λόγω foul trouble, έμεινε στους 3 πόντους και τέλειωσε με 15, χάνοντας και ένα τρίποντο 2 λεπτά πριν το τέλος του αγώνα, που τον έστειλε στον πάγκο.

Αύριο θα μεταφερθούμε στο Βελιγράδι για τον αγώνα της Maccabi Tel Aviv απέναντι στην Alba Berlin για 11η αγωνιστική της Euroleague.

Οι γηπεδούχοι ηττήθηκαν σχετικά εύκολα από την Real χθες, βρέθηκαν από την αρχή του αγώνα πίσω με 15 πόντους και δεν επανέκαμψαν ποτέ. Αναμένουμε αντίδραση στον αγώνα αύριο λοιπόν, και με νίκη παραμένουν κοντά στην πρώτη οχτάδα. Από την άλλη, η Alba όπως έχω αναφέρει και παλιότερα, πλέον έχει μείνει και πίσω στην βαθμολογία, παίζει το παιχνίδι της και ότι καλύτερο καταφέρει θα ναι κέρδος.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, – 6.5 Handicap της Maccabi Tel Aviv και Over 156.5 Total Match Points, σε απόδοση 1.82 στην Stoiximan.

Όπως είπα και παραπάνω, η Maccabi θα δώσει απαντήσεις για την κάκιστη εμφάνιση με την Real, έχει και βαθμολογικό ενδιαφέρον αλλά και την ποιότητα να επικρατήσει επί της Alba.

Στις 4 τελευταίες αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων, η Maccabi έχει επικρατήσει της 3, με σκορ 87 – 78, 70 – 83 και 87 – 74.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25 και subscribe στο κανάλι της Tsilibet στο Youtube.