in , ,

Αγώνας με άρωμα οχτάδας στην Ανδαλουσία

Malaga – Bilbao :
Tyson Carter 11 Points + Alberto Diaz 3 Assist @1.98 Stoiximan

Καλημέρα, ο Santos χθες είχε 2 φάουλ και 2 λάθη στα πρώτα 6 λεπτά, έμεινε στον πάγκο έως το ημίχρονο, ξεκίνησε την τρίτη περίοδο με 1 ασσίστ και 3 λάθη, αποσύρθηκε ξανά στον πάγκο στο 25,επανήλθε στο 35′ στην τέταρτη αλλά δεν άλλαξε κάτι, οι συμπαίχτες του ήταν αρκετά άστοχοι σε δικές του πάσες. Έτσι η Ulm ηττήθηκε σχετικά εύκολα εντός έδρας.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στην Ανδαλουσία για τον αγώνα της Malaga απέναντι στην Bilbao για την 14η αγωνιστική της Liga Endesa.

Οι γηπεδούχοι, μετά την νίκη τους απέναντι στην Murcia, βρίσκονται στην πέμπτη θέση του πρωταθλήματος, και με νίκη σήμερα μπαίνουν για τα καλά στο κόλπο της τετράδας. Από την άλλη, η Bilbao ηττήθηκε εντός έδρας στο τέλος από την Real Madrid, βρίσκεται στην ένατη θέση, και ξέρει ότι με νίκη σήμερα σκαρφαλώνει στην όγδοη θέση. Σίγουρα αναμένουμε ένα δυνατό ντέρμπι.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, 11 Points του Tyson Carter και 3 Assist του Alberto Diaz σε απόδοση 1.98 στην Stoiximan.

Ο πρώην γκαρντ του Λαυρίου, έχει αρχίσει σιγά σιγά να βρίσκει τα πατήματα του, σκοράρει από παντού και με σχετική ευχέρεια. Ο Diaz επίσης είναι ο καθαρός οργανωτής της ομάδας του και αναμένω να βρεθούν στο παρκέ περίπου 20 με 21 λεπτά έκαστος. Matchup τους, ο Ludvig Hakanson και ο Adam Smith.

Στις 5 τελευταίες επίσημες αναμετρήσεις για όλες τις διοργανώσεις, το Over του line, έχει επιβεβαιωθεί στις 4, απέναντι στην Zaragoza, την Fuenlabrada, τον Paok και την Murcia. Έχοντας 24-5, 21-4, 16-3 και 13-3. Απέναντι στην Barcelona κατέγραψαν 10-5.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25

Μιας και ξεκίνησε το NFL, η Euroleague και η Α1, μην χάσεις την ευκαιρία να βρεις περισσότερα σημεία στο VIP. Στείλε μου μήνυμα στο Discord ή στο Instagram στο παρακάτω προφίλ :