25άρα κερνάει σήμερα ο Μόργκαν την Νανσί, με το διπλό φεύγει η Λε Μαν

Nancy – Le Mans :
Matt Morgan 22+ Points + 3 Assist @1.82 Stoiximan

Καλημέρα, o Exum έκανε κάκιστο ματς χθες,δύο φορές που πέρασε στο παρκέ έκανε από δύο λάθη κάθε φορά,και με προπονητή τον Obradovic, ξέρεις ότι πας στον πάγκο απευθείας. Στα τελευταία 4 λεπτά που ξαναπέρασε στο παρκέ,δεν πρόσφερε επιθετικά κάτι, μιας και ο Avramovic έκανε και career high χθες.

Σήμερα θα μεταφερθούμε στην Γαλλία για τον αγώνα της Nancy απέναντι στην Le Mans για την 28η αγωνιστική της LNB Pro A.

Οι γηπεδούχοι μετά την ήττα τους από την Bourg εντός έδρας βρίσκονται ξανά στην ζώνη του υποβιβασμού, και θα παλέψουν κάθε αγώνα από εδώ και πέρα για να σωθούν. Από την άλλη, η Le Mans βρίσκεται στην έβδομη θέση της βαθμολογίας και με νίκη σήμερα εδραιώνεται στην πρώτη οχτάδα.

Το σημείο από τον αγώνα, είναι ένας συνδυασμός Betbuilder, 22+ Points και 3+ Assist του Matt Morgan, σε απόδοση 1.82 στην Stoiximan.

Ο Αμερικανός γκαρντ, πραγματοποιεί μία εκπληκτική χρονιά φέτος, σκοράρει με κάθε τρόπο και όταν χρειαστεί θα δει και την έξτρα πάσα. Αναμένω να βρεθεί στο παρκέ κοντά στα 35 λεπτά και matchup του είναι ο Meredis Houmounou.

Στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις για την LNB Pro A, το Over του line, έχει επιβεβαιωθεί στις 4, απέναντι Gravelines, την Roanne, την Dijon και την Villeurbanne. Έχοντας 24-3, 36-4, 29-5 και 31-6. Στις 2 προηγούμενες αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων για φέτος είχε 9-6 και 25-4.

Για περισσότερα σημεία καθημερινά καθώς και βέλτιστες γραμμές και αποδόσεις, join στο discord εδώ : https://discord.gg/kytz2bUb25

Μιας και ξεκίνησε η Euroleague και η Α1, μην χάσεις την ευκαιρία να βρεις περισσότερα σημεία στο VIP. Στείλε μου μήνυμα στο Discord ή στο Instagram στο παρακάτω προφίλ :