Προγνωστικά στοιχήματος

Τα HOT της Τετάρτης: Μεταμεσονύκτιοι άσοι

02:30 ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ – ΜΟΝΤΡΕΑΛ 1 (1,70)

Ώρα απαντήσεων για την Ουάσινγκτον, η οποία πραγματοποίησε κακή εμφάνιση στο Τορόντο και ηττήθηκε με 2-1. Ο Γουέιν Ρούνεϊ πραγματοποίησε μάλιστα τρεις αλλαγές πριν καν λήξει το ημίχρονο, θέλοντας να στείλει μήνυμα στους παίκτες, ενώ μετά το ματς δήλωσε πως θα έκανε και πέντε, αλλά κράτησε δύο για πιθανούς τραυματισμούς. Στην τσίτα επομένως η Ουάσινγκτον, αντιμετωπίζει μια ομάδα του χεριού της, που έχει παράλληλα άθλιο ρεκόρ στον δρόμο (1-0-7). Σε αυτά τα οχτώ ματς μάλιστα, σκόραρε μονάχα τρεις φορές.

Στο 1.70 ο άσος της Ουάσινγκτον στη Betsson.

03:30 ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ – ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ 1 (1,80)

Ρεβάνς για τους «16» του κυπέλλου, η Ατλ. Παραναένσε κέρδισε το πρώτο ματς με 3-2. Μάχη ανάμεσα σε δύο καλές ομάδες, το μομέντουμ της Μποταφόγκο ωστόσο βγάζει μάτι. Το σύνολο του Λουίς Κάστρο στρογγυλοκάθεται στην κορυφή της βαθμολογίας στο πρωτάθλημα, δεν δέχεται γκολ εντός έδρας εδώ και εφτά ματς και με τον κόσμο στο πλευρό του θα πάει με φόρα για την ανατροπή του σκορ και την πρόκριση. Όμορφο το ποδόσφαιρο που παίζει, έχει τα φόντα να το στείλει τουλάχιστον στην παράταση. Αξιόλογος αντίπαλος η Παραναένσε όπως αναφέρθηκε ήδη, το ροτέισιον του Τούρα όμως ίσως την έχει μπερδέψει κάπως κι αυτό φαίνεται στα τελευταία της αποτελέσματα.

Στο 1.80 ο άσος της Μποταφόγκο στη PameStoixima.

05:30 ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ – ΧΙΟΥΣΤΟΝ 1 (1,70)

Στην έδρα τους βασίζονται οι δύο ομάδες κυρίως προκειμένου να μαζέψουν βαθμούς, το Χιούστον ειδικότερα μετρά ρεκόρ 0-2-4 μακριά από το σπίτι του και δεν πείθει σε καμία περίπτωση στον δρόμο. Το Βανκούβερ με τη σειρά του τρέχει σερί 4-1-0 στην έδρα του, κάνοντας παράλληλα πειστικές εμφανίσεις. Δίκαιος ο φαβοριτισμός του Βανκούβερ επομένως, πάμε με τον άσο σε τιμές καθαρού φαβορί.

Στο 1.70 ο άσος του Βανκούβερ στη Stoiximan.