Τα HOT της Κυριακής

Μια τριάδα HOT bet από το κουπόνι της Κυριακής έχει το μενού του Match Money, τέσσερα value bet σε αποδόσεις που συμφέρουν, για να πας ξανά σοβαρό ταμείο.

15:30 ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ – ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ

Στο αντίστοιχο ματς της Τετάρτης για τα ημιτελικά του κυπέλλου η Ζάλτσμπουργκ προκρίθηκε στα πέναλτι (4-5) μετά το 1-1 του 120λεπτου, έχοντας γλιτώσει το 2-0 στο α’ ημίχρονο και ανεβάσει την απόδοση της στο δεύτερο. Αυτό ήταν το 8ο σερί εντός έδρας ματς σε πρωτάθλημα και κύπελλο που η Βόλφσμπεργκερ διατήρησε το αήττητο, για την ακρίβεια στη λίγκα μετράει έξι διαδοχικές νίκες. Συνυπολογίζοντας και το κύπελλο, η Ζάλτσμπουργκ έχει μόνο μία νίκη στις τέσσερις τελευταίες εξόδους της.

Το διπλό προσφέρεται ξανά στο 1,50 και η κόντρα έχει αξία, καθώς η ΒΑΚ έχει ισχυρότερο κίνητρο από την αντίπαλό της τώρα. Οι «ταύροι» θα είναι και φέτος άνετα πρωταθλητές, ενώ μπορεί να αισθάνονται ότι το βασικό μέρος της δουλειάς τους αυτή την εβδομάδα (πρόκριση στον τελικό κυπέλλου) πραγματοποιήθηκε. Την Τετάρτη η Βόλφσμπεργκερ καθήλωσε την αντίπαλό της στο α’ ημίχρονο, άξιζε και δεύτερο γκολ. Στο 2,62 η διπλή ευκαιρία στο 1Χ

18:00 ΡΑΠΙΝΤ – ΑΟΥΣΤΡΙΑ

Ντέρμπι της Βιέννης με αίγλη… παρελθόντος, καθώς στο φόντο του υπάρχει η δεύτερη θέση και τα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ. Η Αούστρια είναι ξεκάθαρα η πιο φορμαρισμένη ομάδα του αυστριακού πρωταθλήματος και όλες οι εμφανίσεις της στο 2022 είναι από καλές έως εξαιρετικές. Χρόνια είχαν να αναπτύξουν τέτοια δυναμική οι «βιολετί», οι οποίοι διεκδικούν πλέον επί ίσοις όροις την έξοδο στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ. Από το 2016 που άνοιξε τις πύλες του το «Αλιάντς» δεν έχουν ούτε μία ήττα εκεί, το σετ τους αδικεί και το διπλό DNB στο 2.50 είναι value bet.

18:30 ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ – ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ

Δεν κατάφερε να προκριθεί στα προημιτελικά του Γιουρόπα Λιγκ η Λεβερκούζεν, μετά το 3-2 στο Μπέργκαμο, έχασε και στη ρεβάνς από την Αταλάντα, με 0-1 στο 91′. Ο Σεοάνε κάνει συνεχώς ροτέισον για να φρεσκάρει την ομάδα του, όμως είναι φανερό πως η Λεβερκούζεν βρίσκεται σε φάση κάμψης με ρεκόρ 1-1-4 στα τελευταία έξι επίσημα ματς. Αν προσθέσουμε και τις απουσίες τριών βασικών και την απογοήτευση από τον ευρωπαϊκό αποκλεισμό, δημιουργούνται ασφαλώς συνθήκες κόντρας. Αναμενόμενα έχει πιεστεί ο άσσος στο 2.80!

ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ της ημέρας, από την Πρέμιερ Λιγκ μέχρι την Κολομβία και την Κορέα, με τσίλικες αναλύσεις, τον καιρό στα αποδυτήρια, θεωρίες συνωμοσίας, ξεματιάσματα, απόκρυφα συστήματα και τζογαδόρικα στατιστικά, κάνε κλικ στο www.matchmoney.com.gr

Πληθώρα ντέρμπι σήμερα στο κουπόνι, δεν ξέρουν με ποιο θα πρωτοπάνε κουβά οι χάστες