Δυο νωρίς & δύο after

Δύο δυάδες έχει το μενού σήμερα – για να κάνεις διπλό κέρασμα ή για να ψάχνεις μυστικό πέρασμα να αποφύγεις την καζούρα…

17:15 ΚΑΝΤΙΘ – ΑΛΑΒΕΣ

Η Καντίθ μπορεί να απειλήσει μόνο με κόντρες και στημένες μπάλες. Η Αλαβές έχει μόνο μια νίκη (κόντρα στην Ατλέτικο), αλλά η αίσθηση που αφήνει στο γήπεδο είναι καλή. Ακόμα καλύτερη η αίσθηση που αφήνει το 2.20 του διπλού DNB.

18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ

Must win για τον Ατρόμητο που με την ΑΕΚ έδειξε δείγματα καλής ομάδας που είναι έτοιμη να στρίψει. Οι συνθήκες μοιάζουν ιδανικές, ο Ιωνικός παίζει με κομβικές απουσίες και ο άσος ακόμη και στο 1,70 παίζεται.

03:00 ΑΜΕΡΙΚΑ – ΤΙΓΚΡΕΣ

Ιδιαίτερο ματς λόγω της επιστροφής του Μιγκέλ Ερέρα ως αντίπαλος στο «Αζτέκα», έχοντας περάσει χρόνια ως τεχνικός της Αμέρικα. Η Τίγκρες έρχεται από νίκη-ξεμπούκωμα με το 3-0 επί της Πατσούκα και την καλύτερη εμφάνιση με τον «Πιόχο» στο τιμόνι, η επιστροφή του Ζινιάκ την ανέβασε και υποτιμάται στα σετ. Επίσης για την Αμέρικα υπάρχουν ερωτηματικά όσον αφορά τη στελέχωση της άμυνας, καθώς είναι αμφίβολοι οι στόπερ Βαλντές, Αγκιλέρα και ο βασικός δεξιός μπακ Σάντσες. Στο 2,70 το διπλό DNB.

05:00 ΣΑΝ ΧΟΣΕ – ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ

Το Βανκούβερ έρχεται από φοβερή νίκη 3-2 στο Πόρτλαντ με ολική ανατροπή από 2-0 στο ημίχρονο και με μόλις δύο ήττες στα 18 τελευταία (6-2-2 με τον υπηρεσιακό Σαρτίνι), έχει βρεθεί για πρώτη φορά εντός ζώνης πλέι οφ. Μόνο μαθηματικές οι πιθανότητες για το Σαν Χοσέ και το διπλό στο 3,50 ξεφεύγει πάρα πολύ!

ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ της ημέρας, από την Πρέμιερ Λιγκ μέχρι τη Β΄ Ζουαζιλάνδης, με τσίλικες αναλύσεις, τον καιρό στα αποδυτήρια, θεωρίες συνωμοσίας, ξεματιάσματα, απόκρυφα συστήματα και τζογαδόρικα στατιστικά, κάντε κλικ στο www.matchmoney.com.gr