Τα Tips της Δευτέρας

Καταραμένη φτώχια, μια και μοναδική επιλογή από τη σημερινή Ακτινογραφία

Τα αδέρφια μας από το BetFellas.gr  διαλέγουν και παρουσιάζουν κάθε μέρα τα πιο ζουμερά ματς από την Ακτινογραφία Κουπονιού.

***Μια όχι καλή μέρα χτες, 2/6 και δοκάρι η Τσόρλι (2-2, το πήρε με γκολ στο 1ο λεπτό της παράτασης, αν και οι πιο συντηρητικοί δεν θα χαλάστηκαν από το 4,50 του Χ2…). Εβδομάδα κωλοεθνικών, μνημονιακά σήμερα με μια επιλογή, αύριο ρεπό, Daily Tips ξανά την Τετάρτη.

Ακολουθήστε μας σε FacebookΤwitter και Telegram για να φτάνει έγκαιρα στην οθόνη σας κάθε νέο άρθρο & free pick μας.

(21:30) ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ – ΑΜΒΟΥΡΓΟ

Η Χόλσταϊν Κίελ στο παιχνίδι με την Άουε εκτός έδρας έμεινε με δέκα παίχτες από πολύ νωρίς, το πάλεψε και πήρε ισοπαλία με 1-1 τελικά, με βάση το πώς πήγε το ματς το αποτέλεσμα θεωρείται θετικό. Δεύτερο χωρίς νίκη. Το Αμβούργο στο μεγάλο ντέρμπι με τη Σαν Πάουλι είχε την πρώτη του γκέλα μετά από πέντε σερί νίκες, με 2-2. Κακή εμφάνιση ανασταλτικά, δέχθηκε πολλές φάσεις και έβγαλε κόμπλεξ στο τοπικό ντέρμπι. Έκανε βέβαια πάλι πολλές φάσεις, θα μπορούσε να κερδίσει αν ήταν λίγο πιο εύστοχη, αλλά τελικά έμεινε στην ισοπαλία. Γκέλα που περιμένουμε να το τσιτώσει ξανά και να βγάλει αντίδραση. Ακόμα ένα ματς που ο εξαιρετικός φορ Τερόντε σκόραρε δις, έχει βάλει γκολ στα 4/6 φετινά παιχνίδια, μάλιστα στα τρία από αυτά από δύο φορές. Το anytime του στο 2,50 έχει αξία και είναι στις επιλογές μας. περιμένουμε ανοιχτό παιχνίδι από τις δύο ομάδες, καμία δεν θα κλειστεί και ο συνδυασμός του over 2,5 (1,65) με το GG στο 1,90 έχει αξία και αποτελεί επιλογή μας.

Για τα υπόλοιπα ματς από τα σημαντικότερα πρωταθλήματα του σημερινού προγράμματος μπείτε στην Ακτινογραφία Κουπονιού.

ΜΗΔΕΝ ΣΤΑ ΕΞΙ: Μια άχαστη εξάδα για να πάρετε τα χαρτιά υγείας της καραντίνας