in

Με Μπο Κρουζ και χαρές στην βίλα Καλαϊτζάκη συνεχίζει ο ΠΑΟ, prime Πίπεν ο Παναγιώτης

Ο ΠΑΟ δεν συνάντησε την παραμικρή δυσκολία απέναντι στην Αρμάνι Μιλάνο κερδίζοντας με 79-62 στο ΟΑΚΑ. Με όπλο την καλή άμυνα οι «πράσινοι» δεν βρέθηκαν πίσω στο σκορ σε καμία στιγμή και επέστεψαν στην τρίτη θέση της βαθμολογίας της Euroleague.

Για τον Παναθηναϊκό ΑΚΤΟΡ, είχε καιρό να μην θυμίσει actor ο Χουάντσο και η εμφάνισή του ήταν τουλάχιστον ενθαρρυντική. Για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι ο Καλαϊτζάκης ήταν σαν τον prime Πίπεν, και σίγουρα στην βίλα της οικογένειας το κλίμα ήταν τρομερό.

Φυσικά, για ένα ακόμη παιχνιδι ξεχώρισε ο τρομερός φέτος Γκριγκόνις, οδηγώντας τον ΠΑΟ στην 15η νίκη του στη διοργάνωση. Τα πάντα ουσιαστικά είχαν κριθεί από το πρώτο ημίχρονο πάντα είχαν κριθεί στο πρώτο ημίχρονο και άμυνα που έπαιξαν οι παίκτες του Αταμάν είχε ως αποτέλεσμα μην απειληθούν σε κανένα σημείο του αγώνα.

Ακολουθήστε την Tsilibet στο Google News, Youtube, Viber

Tρία δοκάρια σε ένα ημίχρονο ο Ουρουγουανός Λαμπριάκος, κρατάει μόνος του την Τσέλσι στο ματς [vid]

Αιώνιες Θάλασσες: Τέλος ο Μαντί από τον Ολυμπιακό, ίσως και από τη ζωή