Όλα καλά, καντήλια ημίχρονο-Βέλγιο τελικό (vids)

Ενώ στο ημίχρονο όλοι αναρωτιόταν που είναι το Βέλγιο και αν κατέβηκε σήμερα στο τέλος το γύρισε και έανε την ανατροπή. Οι Δανοί μπήκανε κ@@μένει και προηγήθηκαν στο δεύτερο λεπτό του αγώνα. Η κατάσταση στο πρακτορείο αναμενόμενη.

Οι κόκκινοι διάβολοι λόγω τις ικανότητας του Λουκάκου και του Ντε Μπρόινε βγήκαν σε μια αντεπίθεση και με στυλ αμερικάνικου μπιλιάρδου έκρυψαν την μπάλα και ισοφάρισαν σε 1-1

Αν και η Δανία είχε ρυθμό και ευκαιρίες η κλάση του παικταρά Ντε Μπρόινε μίλησε και με ένα σουτ-τηλεφώνημα φωνή Μαυρομάτη) έδωσε τελικά την νίκη στο Βέλγιο και η καρδιά και τα δελτία μας πήγαν στη θέση τους. Το γκολ ήταν ένα ποίημα συνδυασμών

Μάλιστα πήγε στο σημείο που έπεσε ο Έριξεν και δεν πανηγύρισε. Κοινωνήσαμε όλοι

Ένας και μοναδικός ο μάντης του Stoiximan Μaster που τσίμπησε τα 20k.

Χάστης παίζει 10ρικο γκολ εκτός περιοχής του Ντε Μπρόινε, ο Κοκκινομάγουλος τον πλήρωσε με 300€