O Aρναούτοβιτς σκόραρε και μετά γ@μωσταυρισε την «Αλβανίδα μάνα» του Αλιόσκι(vid)

Όμορφες στιγμές που μονο ο αθλητισμός μπορεί να προσφέρει

Χθες οι βόρειοι γείτονες μας που δεν τους λέμε πια Σκοπιανούς και οι οποίοι έχουν και κάμποσους παίκτες αλβανικής καταγωγής (μπορούμε να τους πούμε «μεσαία Ελβενία» αφού το Κόσοβο είναι η «μικρή Ελβενία») τον πρώτο τους αγώνα σε τελική φάση διοργάνωσης απέναντι στην Αυστρία. Το αποτέλεσμα ήταν μάλλον το αναμενόμενο. Δηλαδή η Αυστρία κέρδισε 3-1.

Tη νίκη σφράγισε ο Μάρκο Αρναούτοβιτς ο οποίος μπήκε αλλαγή στο β’ ημίχρονο. Mόλις έβαλε το 3ο γκολ άρχισε τους πολύ εριστικούς πανηγυρισμούς και τα ΕΓΩ, ΕΓΩ και μέχρι και ο Αλάμπα αναγκάστηκε να πάει να σε φάση παλιακή γιαγιά να του κλέισει το στόμα.

To γκολ και η αντίδραση του Αρναούτοβιτς μεετα το 7:55

Ο Αρναούτοβιτς, όπως είναι φανερό από το όνομα του, έχει σερβική καταγωγή. Ο πατέρας του είναι Σέρβος. Οπότε στη Σερβία έβαλαν μπρος τα μηχανήματα και τις μυστικές υπηρεσίες τους και κατέληξαν πως ο Αρναούτοβιτς έβριζε τον αριστερό μπακ της Β. Μακεδονίας, τον Ετζιάν Αλιόσκι. Συγκεκριμένα την Ελβενίδα μάνα του Αλιόσκι.

«Γ…ω τη μάνα σου την Αλβανίδα».

Μάρκο Αρναούτοβιτς

To επόμενο ματς της Αυστρίας είναι με την Ολλανδία και εκεί δεν πιστεύουμε πως ο Αρναούτοβιτς ή κάποιος συμπαίκτης του θα βρει την ευκαιρία για trash talk προς μάνες και τέτοια. Η νίκη της Ολλανδίας στη Stoiximan δίνει 1,60 και θα την ακολουθήσουμε. ίσως ποντάρουμε και στο να προηγείται ήδη από το ημίχρονο που πληρώνει 2,45.

Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές
21+ | Παίξε Υπεύθυνα | ΚΕΘΕΑ: 210-9237777 | Αρμόδιος Ρυθμιστής MGA | Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ | Συχνή συμμετοχή: Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας

Εκπληκτική εμφάνιση από Γιάννη, έπιασε κινητό φιλάθλου που του έπεσε από την κερκίδα