in ,

Σε prime Ρονάλντο μεταμορφώνεται ο Μοράτα, σπίτι της η Ίντερ

Με δύο αναμετρήσεις ολοκληρώνεται απόψε η φάση των «16» του Τσάμπιονς Λιγκ και σιγά σιγά ετοιμαζόμαστε για το κυρίως μενού, αφήνοντας τα… χασμουρητά που μας προσέφερε ο τρέχων γύρος στην άκρη.

Ένα γκολ του Αρναούτοβιτς στο 79ο λεπτό της αναμέτρησης είχε δώσει στην Ίντερ τη νίκη, 1-0, ενάντια στην Ατλέτικο Μαδρίτης το βράδυ της 20ής Φεβρουαρίου και μαζί τον πρώτο λόγο για την πρόκριση στα προημιτελικά του Champions League.

Να σκοράρει ο Μοράτα και να κερδίσει η Ατλέτικο στο 4.55 στην Ενισχυμένη Απόδοση της Stoiximan.

Οι περσινοί φιναλίστ πάνε στη Μαδρίτη με στόχο να υπερασπιστούν το ισχνό προβάδισμα που είχαν πάρει στην έδρα τους απέναντι σε μια ομάδα που μπορεί να μην διάγει και πολύ καλή περίοδο αλλά είναι πάντοτε… κακός μπελάς, ειδικά σε νοκ άουτ αγώνες και σε ζευγάρια όπου έχουν τη ρεβάνς στο γήπεδό της.

Στο έτερο ζευγάρι, η Ντόρτμουντ θα υποδεχτεί την Αϊντχόφεν, στη ρεβάνς του 1-1 της Ολλανδίας. Το σκορ του πρώτου αγώνα αφήνει τα πάντα ανοιχτά μεταξύ των δύο γειτονικών ομάδων. Όποια κι αν περάσει πάντως θα είναι αουτσάιντερ στον επόμενο γύρο.

Αμφότερες προέρχονται από νίκες, καθώς η Ντόρτμουντ πέρασε με 2-1 από τη Βρέμη, ενώ η Αϊντχόφεν συνεχίζει την αήττητη πορεία της, φεύγοντας με τρίποντο από την έδρα των Γκο Άχεντ Ίγκλς το περασμένο Σάββατο (1-0).

1+Over 3,5 στο 4.80 στην Ενισχυμένη Απόδοση της μπλε.

Oι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.

21+ Η συμμετοχή σε τυχερά παίγνια επιτρέπεται μόνο σε άτομα άνω των 21 ετών – Παίξε Υπεύθυνα | Η συχνή συμμετοχή εκθέτει σε κίνδυνο εθισμού και απώλειας περιουσίας | Γραμμή Στήριξης ΚΕΘΕΑ 1114 (τηλ.) – [email protected] (ηλ. ταχυδρομείο) | Αρμόδιος Ρυθμιστής και Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ

Με το κλασσικό εβδομαδιαίο μας σημείο θα πάμε αύριο,διπλό της Μονακό στο Βερολίνο

Xάστης σε μονοπάτι για μακροχρόνιο 127 χιλιάρικων, ζητά τη γνώμη του Πρακτορείου (και τις κατάρες μας)